AINAIR MONTAJES Y MANTEMINIENTOS

Landa

Opinie o AINAIR MONTAJES Y MANTEMINIENTOS

ola

poza tym, że firma mieści się na terenie Hiszpanii, to wiem niewiele. Swego czasu chyba zatrudniali wielu Polaków, ale może na ten moment nie potrzebują pracowników. @anonim wiesz może jak to obecnie wygląda?

zgadzam sie z toba ,praca wyglada jak na akord,za swieta placa tylko tyle co za nadgodziny jak zaplaca,nie maja szacunku,masz robic i nic nie pytac najlepiej,nie maja zielonego pojecia o tym jak podejsc do czlowieka,a jak zostaniesz kaleka zaden ci nie pomoze.odradzam firme AIN AIR [usunięte przez moderatora]

witold

ja pracowałem w tej firmie w 2006 r i se chwale a wszczególnosci hawiera i georga! pzdr

ROBERT

Słowa kojarzące się z AINAIR MONTAJES Y MANTEMINIENTOS (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i otwarci . Najbardziej podobało mi się w AINAIR MONTAJES Y MANTEMINIENTOS:bezstresowe podejście do pracy.

Zostaw opinię o AINAIR MONTAJES Y MANTEMINIENTOS - Landa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AINAIR MONTAJES Y MANTEMINIENTOS