STOCZNIA MALBO

Malczyce

Opinie o STOCZNIA MALBO

TUJA
użytkownik zarejestrowany

@megi jeśli nie wiesz czym zajmuje się firma, to proponuję... tutaj cię zaskoczę... przeczytać sobie jej nazwę. kadłuby statków morskich, holowników i barek rzecznych, pokrywy lukowe - tym się zajmują! to jest STOCZNIA

alfons

jak ktos ceni swoje zycie to napewno tu nie przyjdzie , przpisy BHP nie istnieja , dobrze ze maja układy z urzednikami bo w normalnych warunkach ta firma nie ma bytu na rynku,

pomocnik

A mnie się podoba, choć praca do lekkich nie należy. Narzekać zawsze można, ja tam w żadne układziki bawić się nie zamierzam. Robię co do mnie należy i już :-) Nie narzekajcie, ta stocznia to ostatni taki zakład w Malczycach, cukrowni i papierni już nie ma.

rimini
użytkownik zarejestrowany

to ciekawe , ale czy rzeczywiście prawdą jest to , że stocznia Malbo znajduje się we Wrocławiu ? nie jest to zbyt nadmorskie miasto i tym samym chyba niezbyt dobre miejsce na to , by wybudować stocznie prawda ? choć podobno liczby świadczą o czymś zupełnie innym - stąd własnie czuję paradoks tej firmy...

diego
użytkownik zarejestrowany

Myślę , że niewiele da Ci taki papier jeśli nic nie potrafisz i zauważą to w firmie Malbo, bo wtedy z miejsca możesz liczyć na to , że się poznają na Tobie i dość szybko zakończysz z nimi współpracę. A znać muisz się m .in. na kadłubach, holowonikach , budowie mostów czy czymkolwiek powiązanym z ich działalnością

Poeta

TY który krzywdzisz stoczniowca ciężko pracującego. Brakiem szacunku i śmiechem nad losem jego wybuchając. Gromadę błaznów koło siebie mając. Do poganiania i wyzysku... Pamiętaj że choćby wszyscy przed tobą się kłaniali,są ludzie którzy nigdy się ciebie nie zlękną i przed nie klękną. Nie bądz bezpieczny -stoczniowiec pamięta. Możesz go zwolnić-przyjmie się nowy. Lepszy sznur byłby w czas zimowy niż Głowa przed tobą egięta. Z dedykacją dla pana w zielonym kasku.

Oddaj Nasze 600 euro paniczu w zielonym kasku,który odwiedzasz naszą stocznię co drugi dzień.Nie masz szacunku dla pracownika,dzięki któremu się bogacisz,zapomnij o szacunku dla siebie od wszystkich ciemiężonych.

stawka 11 zl? niejeden znajdzie sie taki ktory nie ma tych 11 zl... bo byle pretekst zawsze sie znajdzie aby uciac stawke pracownikowi...a kto ja ucina?? wiadomo panowie przełożeni

mieszkaniec

Brawo,Brawo czas czas powiedzieć panom z miasta że nie jesteśmy tylko tanią siłą roboczą.MY także mamy prawo wiedzieć ;ile kosztował materiał na daną jednostkę,ile zużyto drutu,prądu itp.,itd .Nie dajmy się zastraszać i oszukiwać.Tylko 4 ludzi robi za kapo,a nas jest 64.Do góry głowa.

Rambo

Praca w soboty,niedziele za zwykłą stawkę,mieszkańcy którzy mieszkają na przeciwko stoczni mają już tego hałasu serdecznie dosyć.Zostanie wysłane powiadomienie do; 1 Państwowej Inspekcji Pracy,Wójta Gminy oraz Telewizji Wrocław.Jeżeli to się nie sprawdzi to zostają media Prywatne.

CZAS powiadomić odpowiednie urzędy odnośnie naszych warunków socjalno-bytowych.Grzyb pod prysznicami,szczury w szatni,jedna toaleta na 60 chłopa a na dwóch pracowników biurowych elegancka toaleta wszystko w kafelkach.Wstyd,Wstyd...........................................

Praca stoczniowca na północy kraju wynosi=20zł/gdz netto, tutaj wycenili sobię na 11zł.Żadnych warunków szkodliwych,pracuj w sobotę za zwykłą stawkę w niedzielę za zwykłą stawkę i MORDA W KUBEŁ.

elektryk

Chłopaki czas założyć związki zawodowe,może one dadzą wam szansę na poprawę waszych stosunków z pracodawcą.Pozdrawiam (usunięte przez administratora) ze Śląska.

(usunięte przez administratora) ci którzy ciężko pracują dostają ochłapy od tych którzy którzy nie robią nic.Jedyne hasło które im przyświeca to ;Dawać Dawać Szybciej.Praca w NIEDZIELE to norma za normalną stawkę.

Zostaw opinię o STOCZNIA MALBO - Malczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOCZNIA MALBO