PPHB PIOMAR

Sosnowiec

Opinie o PPHB PIOMAR

Jacek

POtwierdzam to co napisał rudy10w . Jurek to stary psychol kiedyś za to że na ścianie zostało kilka bąbelków rzucił się na mnie z pięściami. Tylko to że mam dobry refleks i szybkie biegi uratowało mnie przed pobiciem

rudy10w

Odradzam wszystko co związane z tą firmą . Zaczynając od kierowcy ( Pana Jurka )bardzo ordynarny I nieprzyjemny koleś kończąc na brygadziscie Waldku który wprowadza nieciekawa atmosferę na budowie. Calw szefostwo to banda naciagaczy.

anonimowy pracownik

To zwykli kretacze i naciagacze. Ostrzegam przed tą firmą. Przepracowalem tam dwa miesiące a dostalem tylko załczke 500 zl. Kiedy upomnialem sie o swoje pieniądze to uslyszałem przez telefon żebym siedział cicho bo wiedzą gdzie mieszkam i mogą mi zafundować wycieczkę mercedesem do lasu. To zwykle napakowane bandziory w skozanych kurtkach. Ciekawe ze prowadzac taką małą firme mają apartamenty w górach i najnowsze mercedesy.

ktostaki

szkoda czasu na ta firme to co wyzej napisało dwóch panów to swieta racja i to telikatnie opisali ich to co tam sie wyrabia....wogule tam niedzwonce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie niezawracajcie chyba ze chcecie byc zmieszani z gównem

jkc

Przestrzegam wszystkich przed tymi Panami, zwyczajni oszuści i naciągacze, proszę uważać.

Drunksman

Pozdrawiam wszystkich i odradzam prace lub jakikolwiek kontakt z tą "firmą", to sa po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podczas przyjęcia mnie powiedzieli minimum 10zl/g a do wypłaty dali 5pln i to z wielką łaską, wiec NIE POLECAM NIKOMU!!! ps.ubrania robocze, umowa, ubezpieczenie, o takich rzeczach to oni chyba nawet nie słyszeli

Zostaw opinię o PPHB PIOMAR - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHB PIOMAR