P. T. H. POL - TRANS Zygmunt Jakalski

Mikołów

Opinie o P. T. H. POL - TRANS Zygmunt Jakalski

Rex

Firma rzetelna i dokładna. Ulice wyczyszczone bez zarzutu a usługi koparką wykonane szybko i precyzyjnie.

emi

Kilka razy wynajmowałem firmę POL-TRANS z Mikołowa do różnych wykopów na terenie Mikołowa i Katowic. Prace wykonała bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam jak najbardziej.

bizok

Pol - Trans jest firmą zajmującą się spedycją, handlem oraz usługami związanymi z różnymi pracami drogowymi. Wykonują również roboty ziemne, wykopy wysokowydajnym sprzętem. to bardzo doświadczona firma, maja ponad 30 lat wiedzy.

oko

A możesz mi napisać coś więcej? Długo tam pracowałeś? Może więcej mi napiszesz na maila - a307@wp.pl

!!!!OMIJAC SZEEEEEEROKIM LUKIEM!!!!!!!!!

Zostaw opinię o P. T. H. POL - TRANS Zygmunt Jakalski - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. T. H. POL - TRANS Zygmunt Jakalski