Opinie o Toruńska Akademia Wiedzy "Clever" w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toruńska Akademia Wiedzy "Clever". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toruńska Akademia Wiedzy "Clever" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toruńska Akademia Wiedzy "Clever" w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Toruńska Akademia Wiedzy "Clever"?

niezadowolona Nowy wpis

szkoła w likwidacji - brak zwrotu za kursy kilku grup oszukali i zwineli się z rynku. Sprawa w sądzie.

Zuza Nowy wpis

Szkoda, że tak się stało.

niezadowoleni Nowy wpis

Firma w likwidacji strona metody z innej epoki. Kompletnie nic ciekawego nie maja w ofercie stąd decyzja o likwidacji...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Toruńska Akademia Wiedzy "Clever" na stanowisko Język polski Korepetytor Teofilów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
nnm

@rafi ja troche nie rozumiem, czemu twierdzisz że jest to kamuflarz? No może po prostru niue wiedział, że takie informacje można znaleźć w internecie, nie każdy przeciez musi to wiedziec, ale teraz - ju zna porzyszłość bedzie wiedzieć na pewno ......

Lucyperek
@nnm

Ty, kamuflaż pisze się przez ż z kropką na końcu - bo francuskie "camouflage" .. hehe

Alicja

"Przeciętne tempo czytania gimnazjalisty podczas nauki to około 120 słów na minutę. Po niedługim czasie, łatwo można czterokrotnie zwiększyć swoje możliwości, osiągając prędkość czytania 480 słów na minutę." - takie informacje możemy znaleźć na stronie internetowej Toruńska Akademia Wiedzy. A Wy jakie macie doświadczenia związane z pracą w powyższej firmie?

rafi

tomek czy jak tam się zwiesz, znajdż sobie KRS i tam znajdziesz informację, podane nazwiska likwidatorów i inne rzeczy, co ma działanie strony do likwidacji?, infantylne to, fakt to fakt, nie rozumię tego kamuflażu.

vip

bez komentarza

kolo

o co tu chodzi, to w końcu potrzebni pracownicy czy nie potrzebni, ostatnio w KRS widziałem informację, że firma jest w likwidacji, ktoś wie coś?

jana

w ogłoszeniach na money.pl była oferta pracy na konsultanta oświatowego, ważność jej skończyła się 1 marca 2016 roku, dotyczyła wielu miast, również na praca.pl były ogłoszenia w grudniu 2015, styczniu i lutym 2016, z lutego ogłoszenie zaczynało się "jeżeli kiedykolwiek byłaś lub byłeś konsultantem oświatowym....' więc dlaczego twierdzicie, że nie poszukują pracowników, a może ktoś by skozrystał z oferty

jana

co ty opowiadasz baranek, na money. pl była ofrta na konsultanta oświatowego ważna do 1 marca. Nazwa firmyToruńska Akademia Wiedzy CLEVER S.C. StanowiskoKonsultant Oświatowy LokalizacjaOlsztyn, Elbląg, Ełk, Mrągowo, Ostróda Termin ważności:2016-03-01

pracownica

zatrudnić...oni nie zatrudniają

wiesiek
@pracownica

jak to nie zatrudniają?

uhuhu

nie jest pewnie latwo sie tutaj dostać do pracy ale tak się zastanawiam co musiałąbym zrobićalbo czym się wykazac zeby dostac taka prace - z gory dziekuje za podpowiedzi w tym temacie mam nadzieje, ze jakos uda sie mi uzyskac pozytywne odpoweidzi i ktos mi pomoze i zdobede prace. Pozdraiwam wszystkich szukajacych

bufor

Z tego co wiem to istnieje, wejdź na stronę tam masz kontakty, wyślij mejla może się zainteresują Twoją kandydaturą

mmrrr - 2013-08-19 23:17:35 zgadzam się z większością negatywnych opinii o firmie choć nie miałem z nią do czynienia. Jednakże byłem pracownikiem firmy której jest wierną kopią wiele lat temu firma CEAC Polonia działała tak samo "łańcuch marketingowy zaczynał się od dystrybucji w prasie ulotek z prośbą o udzielenie informacji tak tworzono bazę danych i konsultanci mieli podstawę by odwiedzić zainteresowanego który na pocztówce podpisał oświadczenie proszę o udzielenie informacji nt jednego z kursów kursu następnie konsultant jako chodząca informacja zjawiał się wymachując legitymacją i robiąc woę z mózgu sprzedawał karton mało przydatnych ksiązek. oczywiście firma oferowała tak jak i ta pomoc dydaktyczną. dawno już splajtowała a pracownicy nie zrobili żadnej kariery tylko Ci którzy odeszli najszybciej - najmniej stracilino to faktycznie bardzo przydatna opinia zaczynająca się słowami "zgadzam się z większością negatywnych opinii o firmie choć nie miałem z nią do czynienia...", żenada, pisać opinię tylko po to aby wyrzucić z siebie trochę jadu:(

ona

kiedyś może nie trzeba było płacić za hotele..albo nie wiedziałeś o ty6m, ja miałam potrącone z wynagrodzenia, jak jechałam to miało być na koszt firmy...paliwo swoje...opłaty swoje....i nikt mnie nie pytał czy chcę tam jechać..mus to mus...takie zgrupowania na siłę...hahha...no i jeszcze jedzonko na weekendówkach we własnym zakresie....ale nie jesz co chcesz...składka i jesz co grupa je...beeee:P

Justyna

Też pracowałam w TAW Clever i nigdy nie miałam potrąconych kosztów hotelu czy wyżywienia na zjazdach służbowych. Co za bzdura! To prawda, na początku trzeba włożyć od siebie, benzyna, tel, zaangażowanie:) Jednak po 3 zapisach w miesiącu dostajesz tel służbowy. Podsumowując: Jak się starasz to masz i pieniążki i granty od pracodawcy - nie ma zmiłuj :) I nie piszcie tutaj że CLEVER to taka zła firma, to bardzo rzetelna firma. Pozdrawiam!

Basia

Wszystko zależy od Twojego doświadczenia. Jeśli to początek Twojej kariery, po pozytywnej rozmowie kwalifikacyjnej zostaniesz zaproszony na szkolenie ( z reguły tygodniowe finansowane przez TAW CLEVER) Umowa agencyjna na własną DG lub zlecenie. Stanowisko Konsultant Oświatowy. Jeśli masz już doświadczenie w handlu, zarządzaniu a jest wakat to możliwe że zostaniesz propozycje Managera :)) I tutaj zarobki wyglądają tak: KO maja system prowizyjny od ilości podpisanych umów. Managerowie mają podstawe i prowizje. Ja pracowałam 1,5 roku,wspominam naprawdę miło, byłam KO. Zarobki były różne, trzeba było się postarać, ale było to możliwe. Czasami KO zarabiali od 5000 w górę :) Jednak nie ukrywam, że na okres letni trzeba było odłożyć wcześniej kasę, bo czasami nie było lekcji z uczniami, wiadomo wakacje. Tutaj liczą się umiejętności, pozytywne nastawienie, umiejętności sprzedaży, nawiązania kontaktu, negocjacji i PRACOWITOŚĆ :)) Nie ma nic za darmo. Co do Kadry. Zarząd the best. Trenerzy również czy dydaktycy niech będzie :P Wszyscy po Wyższych studiach, wykształceni. Ludzie z Pasją. Warto spróbować :))

ona

zadowolenie klienta bezcenne jak wywali ponad 3 tysiaki...oby Cię potem na ulicy nie dopadł..hahha

mmrrr

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńska Akademia Wiedzy "Clever" - Toruń

Toruńska Akademia Wiedzy "Clever"
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Kościuszki 81
    87-100 Toruń
  • NIP: 8792620537 KRS: 0000358506

Toruńska Akademia Wiedzy "Clever"