PUH FENIKS E. Salczyński, H.Tupalski S.j.

Grudziądz

Opinie o PUH FENIKS E. Salczyński, H.Tupalski S.j.

Buahahaha banda zlodziei i nieukow. Zwlaszcza synalek nieuk j***ny. Maja sie za rase panow a w rzeczywistosci sa posmiewiskiem dla zwyklego czlowieka. Pracownikow maja za nic, zero wdziecznosci, oboz pracy. I oczywiscie coreczka tatusia kolejny niedorozwoj. Za takie traktowanie ludzi powinna nie raz wygarnac plaskacza. Ogolnie pseudofirma patologiczna. Zal.

Maciej kermit
@pracownik 09.05.2017 22:19

Jakie masz wykształcenie? Bo po tym co piszesz to żadne, chodziło się na wagary trzeba dźwigać ciężary

Wlasciciele tej firmy genio i daniel to zlodzieje przepracowalem 190 godzin w miesiacu i dostalem 1200 zl wyplaty mimo ze obiecuja 10 zl na godzine na reke.pracuja w soboty o wolnym nie ma mowy chcesz urlop konczy sie zwolnieniem dyscyplinarnym ludzi traktuja jak smieci... ciagle potrzebuja ludzi do pracy(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o PUH FENIKS E. Salczyński, H.Tupalski S.j. - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH FENIKS E. Salczyński, H.Tupalski S.j.