N.EN Nowa Energia sp.zo.o.

Poznań

Opinie o N.EN Nowa Energia sp.zo.o.

nie połączony z profilem

Słowa kojarzące się z N.EN Nowa Energia sp.zo.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnie Atmosfera i ludzie tam pracujący byli bardzo zgranym zespołem. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 netto Najbardziej podobało mi się w N.EN Nowa Energia sp.zo.o. atmosfera pracy, ludzie, ciągłe wyzwania Najbardziej nie podobało mi się w N.EN Nowa Energia sp.zo.o.przeniesienie siedziby do innego miasta i z tym związane zwolnienia pracowników

Zostaw opinię o N.EN Nowa Energia sp.zo.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie N.EN Nowa Energia sp.zo.o.