Opinie o BATEX vending

Agata

@ulek czy udało Ci się aplikować? Jak przebiegła rekrutacja i czy przyjęli Cię? Podzieliłbyś się swoimi doświadczeniami związanymi z tą firmą? Pozostawiając informacje pomagacie osobom aplikującym do BATEX vending.

ulek

Właśnie też słyszałem, ze u nich jest niezależnie od stanowiska oferowana umowa o prace jednak i co powiecie na prace jako Serwisant - technik, bo widziałem taką oferte i nie wiem czy warto aplikować w ogóle.

Gol

Chyba się rozwijają, właśnie widziałem ich ofertę pracy w serwisie.

xmen

Pracuje w Batexie kilka lat i dla nie jest ok.

tomeks

Na lekarza czeka się nawet pół roku więc nie działają tak wolno jak sugerujesz.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wporządku... .

Zostaw opinię o BATEX vending - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BATEX vending