MPST Koltrans

Rybnik

Opinie o MPST Koltrans

Janas

Fajna firma, dobra atmosfera, kasa na czas. Głównie kółka na zachód mają. Polecam. Jeśli chcesz pracować to zarobisz.

muniek

Firma zadłużona po uszy, jako kierowca czekałem na swoje "diety" po 3 miesiące, a wypłatę otrzymywaliśmy po miesiącu, a czasami nawet po 1,5 miesiąca. Właściciel zawsze tłumaczył się, że go teraz ścigają banki i nie ma, albo zbywał mnie hasłem "jutro ci to puszczę". Ludzie z biura podobno lepiej nie mieli, też wypłaty dostawali po półtorej miesiąca. Ogólnie nikomu nie polecam tej firmy!

Zostaw opinię o MPST Koltrans - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPST Koltrans