Port Keja

Węgorzewo

Opinie o Port Keja

kierowniczka ;)

Witam Odpowiem na komentarz. Oczywiście osoby odpowiedzialne majątkowo za towar otrzymują wynagrodzenie do dwóch tygodni po remanencie. Remament robimy co najmniej raz w miesiącu. Jeżeli wyniki wykazują manko może zdarzyć się że, wypłata opóźni się do 3 tygodni celem wyjaśnienia z czego wynikają rozbierzności w stanie towaru. Nie jest prawdą, że wynagrodzenie wypłacane jest z opóźnieniem kilkumiesięcznym. Firma ma doskonałą zdolność finansową, taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Komentarz napisany jest złośliwie przez osobę nie nadającą się do pracy w naszym zespole. PS. Proszę poprawić błędy ortograficzne w treści komentarza.

Zostaw opinię o Port Keja - Węgorzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port Keja