Model Opakowania Sp. z o.o

Opinie o Model Opakowania Sp. z o.o

Sławo

Witam czy coś więcej na temat pracy i stawek operatorów można się dowiedzieć?

Katarzyna
@Sławo

Ja niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie o zarobki na stanowisku Operatora w Model Opakowania, ale mam nadzieję, że zrobi to ktoś z jej obecnych pracowników. A na jakie zarobki liczysz?

Steffano
@Sławo

Dramat te wynagrodzenia!

Albrecht

Dyrekcja w fabrykach to chyba nie zna realiów rynku pracy. Myslą, że za grosze zatrudnią ludzi. Niestety za wiedzę i umiejętności trzeba płacic. W Czosnowie ludzie sie zasiedzieli, a w Łomiankach czy Nowy Dworrze nie mówiąc o Warszawie na wejsciu maja większą kasę. Niestety wolą mieć (usunięte przez administratora) z tanią siłą roboczą. Daleko tak nie zajadą i znowu bedzie zwalnianie dyrektora albo kierownikow

Henryk
@Albrecht

trzeba się przejechać do Biłgoraju by porozmawiać ze związkami zawodowymi w tej sprawie. Zapisał się ktoś od nas z Czosnowa?

Wika

Hej, są jakieś premie ? Czy tylko podstawa?

Jarek

Witam. Chciałbym zatrudnić się w firmie Model. Czy są obecnie jakieś przyjęcia do pracy? Jak wygląda organizacja w pracy? Jaka atmosfera? Po ile godzin pracują faceci?

Emek

@jasio to prowizje widze są już całkiem fajne jak wejdzie dobry miesiąc. A co z podstawą, ile na rękę?

Wejdźcie sobie na inną stronę gowork opinie model opakowania tam jest ciekawie i lepiej tam nie pracować bo to jakaś porażka 2500 z premią na rękę dla operatora to jest żałosne i jeszcze specjalista (usunięte przez administratora)

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Myślałem, że tu dowiem się coś więcej, szkoda.

Wiki

Mam nadzieję, że dobra praca to główna przyczyny braku opinii?

Ktoś

Mam prośbę nie przyjmujcie do firmy osoby o nazwisku (usunięte przez administratora)bo bendzie wam wyrażać w internecie jest to ostrzeżenie.

Pracownik Pol skone

Witam szukam pracy chciałbym się do wiedzieć od pracowników jakie zarobki są u was i czy ciężka jest praca i jak z tymi waszymi zmianami jest ile dni w tyg itd z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

jasio

oala, przedstawiciel handlowy zyje głównie z prowizji, to raz zarobisz 2000, a innym razem 5-6 tysięcy, wszystko zalezy od realizacji planu sprzedazowego i twoich umiejętności. Aczkolwiek wiele osób zarabia tu te górne kwoty.

Rzodkiewa

Jeśli można naprawdę --cytuję-OALĘ--dbrze zaorbić...też na penwo...to kup sobie nową klawiaturę bo to nawet na literówkę nie zasługuję.Na penwo jak to pisałeś byłeś zaorbiony.Pozdjafiam.L.L.

M

Witam wszystkich, Moze ktos podpowie kilka informacji na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o. Chodzi mi o stanowisko przedstawiciela handlowego. Wynagodzenie, auto, atmosfera itp Dzieki i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Model Opakowania Sp. z o.o - Czosnów

• Jak się pracuje w Model Opakowania Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Model Opakowania Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Model Opakowania Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Model Opakowania Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Model Opakowania Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Model Opakowania Sp. z o.o