Zakłąd Remontowo Budowlany

Poznań

Opinie o Zakłąd Remontowo Budowlany

Słowa kojarzące się z Zakłąd Remontowo Budowlany (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są kolezenscy dobrze sie pracuje Od jakiej stawki można negocjować pensję?w firmie ktorej pracowałem moje wynagrodzenie wynosiło 2400 Najbardziej podobało mi się w Zakłąd Remontowo Budowlany: Najbardziej nie podobało mi się w Zakłąd Remontowo Budowlany:

Zostaw opinię o Zakłąd Remontowo Budowlany - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłąd Remontowo Budowlany