F.H.U. Alu Mont

Kraków

Opinie o F.H.U. Alu Mont

Luidzi

Czy sytuacja w firmie uległa poprawie? Mam zamiar aplikować i interesuje mnie aktualna sytuacja. Jak z pensjami, czy są jakieś dodatki?

Sandy

Siedzą dalej na Makuszyńskiego dwa lokale dalej od garażu który mieli. Czy Pan szef Piotr dalej jezdzi po całem Polsce bez prawa jazdy?

iog

W tej chwili @tadek nie ma niczego nowego, no ale myślę, że z czasem pojawi się coś, firma organizuje szkolenia czaem

costamwiem

Hej, Slyszalem ze alumont znowu dziala. Ciekaw jestem czy splacili stare zobowiazania czy to powtorka z rozrywki pana B. i spolki. Ma ktos jakies info?

arek

Kiepska sprawa w takim razie, nie spodziewałem się, że Alu Mont tak szybko upadnie. W ogóle sa jeszcze jakieś szanse, że odbija się od dna, bo wiem, że czasem możliwa jest tak zwana upadłość układowa. Czy to jednak upadłość likwidacyjna i syndyk przejął cały majątek i zaczyna spłacać wierzycieli? Pozdrawiam.

dlin

jeżeli zaczynacie odzyskiwanie swoich pieniędzy od momentu kiedy firma zaczyna padać to uwierzcie mi , że mają na bank dużo więcej ważnych zaległości do spłacenia. Także akurat pensje pracowników są ... no gdzieś tak - na końcu. Podsumowując szkoda , że firma jest w upadłości , choć bardziej szkoda pracowników

zAZA

Czy ktoś mi wytłumaczy jakim cudem Panowie działają dalej .. Pod tą samą nazwą skoro na firmie siedzi niby syndyk ??

hejo

Tej firmy już nie ma ![usunięte przez moderatora]

upsss

Ściga ich skarbówka, ściga ich zus, dwie osoby szykują pozew. Za wygraną sprawę jednego z pracowników mają komornika ponieważ nie wypłacili odszkodowania w śmiesznej sumie aż 2800 !! Na tyle was nie stać ?? Bieda ?? :)

info

moich dobrze poinformowanych źródeł podaję do wiadomości wszystkich których w firmie oszukano że wczoraj 8.03 jeden z byłych pracowników wygrał z nimi sprawę w sądzie !! Szykują się już dwa kolejne procesy. Papiery są w drodze do sądu. Zachęcam też innych oszukanych do działania !!!

olo

Dlaczego gdy klikamy na certyfikaty żeby je zobaczyć to wyskakuje błąd ?? Bo nie mają żadnych!! [usunięte przez moderatora] papiery , ksera, podpisy !!

kioto

Dlaczego ci z alumont dają na swojej stronie zdjęcia z prac kogoś innego? Widze,że ludzie prawde piszą o nich.

j,a,m,

Ci ludzie co prowadzą tą śmieszną firemke są bez honoru - jak oni opowiadali,że ich kiedyś nie wypłaciły konkurencyjne firmy - a oni teraz robią tak samo, nauka nie poszła w las, co............

widmo

Z tego co się słyszy to niestety już nie odzyskamy naszych pieniędzy ukradzionych przez Alumont gdyż mają zadłużenia na około 600-700 tysięcy w zusie,skarbówce, u dostawców, no i u byłych i obecnych pracowników. Lecz jest i dobra strona tej sytuacji, już nikogo więcej ta firma nie okradnie a długi będą spłacać tak czy siak.

niko

Kto nie wypłaca zarobionych pieniędzy swoim pracownikom ten jest zwykłym[usunięte przez moderatora]

niki

Potwierdzam wypowiedź "lola" , a jeżeli ktoś każe robić mi rzeczy do których nie mam uprawnień oraz zielonego pojęcia jak to robić , to dziękuję bardzo/ szczególnie Panom [usunięte przez moderatora] - Wy we dwóch nie macie pojęcia Panowie o tej robocie a każecie innym bez przeszkolenia i uprawnień ją wykonywać - skandal!

lol

Dokładnie-pracowałem tam 2 tygodnie i nikt nie wiedział co i jak ma robić-nie mówiąc już o uczeniu nowych pracowników - a z 600zł wypłaty po 11 dniach pracy po 12-14 godzin - też nie byłem zadowolony i podziękowałem tej niby "firmie". Nie polecam nawet moim wrogom!

R.P

Nie wiem jak praca w tej firmie - ale zleciłwm im kiedyś wykonanie witryny w moim sklepie i .......i lepiej nie mówić-termin przeciągnął się o 3 tygodnie-pracownicy tej firmy nie mięli pojęcia co robić-a gwarancje i certyfikaty to fikcja!!!

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. oferta zarobków tam to bujda na resorach! tepiej by zarobic sprzedajac obwarzanki albo w biedronce. [usunięte przez moderatora] to gość od wciskania kitu nowym pracownikom , że niby zarobki po 4 tys. i wogóle jakto tam nie jest kolorowo i pięknie. A [usunięte przez moderatora] to niby wielki góru na montażach. Prawda jest taka że zarobki ok 2tys za 300 godzin na montażu ! robota po min 12godzin . Wieczne problemy z materiałem, niepasują elementy a ty człowieku radź sobie.! Wypłata na raty .[usunięte przez moderatora] nikomu niepolecam tam pracy .

bp

no chyba ze się jest ulubieńcem, to się nie wyrzuca, po podpisie widzę kto to mógł napisać. ja nikomu nie bronię iść tam pracować, każdy ma wybór więc zawsze może spróbować. oczywiście na początku jest kolorowo a później następują zmiany

M P

Jak się niechce pracować tylko obrzucać ludzi błotem tak to jest, pracuje w tej firmie jakiś czas i nierobów poprostu wyżuca się z pracy.

bp

Wynagrodzenie zawsze z opóźnieniem, obcinają wypracowane pieniądze. Osoby zarządzające nie mają żadnego pojęcia o kierowaniu personelem. Lubią sobie znaleźć ofiarę i pupilka. Totalna porażka.

Zostaw opinię o F.H.U. Alu Mont - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Alu Mont