edoo.pl - Szkoła Językowa Online

Kraków

Opinie o edoo.pl - Szkoła Językowa Online

Karol S.

Szkoła ma swoje plusy i minusy, wszystko zależy od perspektywy. Dla młodych rodziców plusem będzie możliwość uczenia w domu przez Skype. Nie mniej jednak jeśli chce się zarobić jakieś większe pieniądze to o wolnych wieczorach można zapomnieć. Ja po ponad roku pracy w trybie 17-22 miałem dość bo rodzinę widziałem tylko w weekendy. Plusy: - Fajny system premiowy, zwiększanie stawki wraz ze stażem w nauczaniu danego kursanta, czy dodatkowa kasa jeśli kandydat z którym miało się lekcję próbną (promującą szkołę) zdecyduje się na kurs. - Fajne merytoryczne podejście do lektorów, co pół roku rozmowy o sposobie prowadzenia zajęć, wykorzystywaniu różnych metod i źródeł. - Fajnie, że firma zapewnia dostęp do różnych płatnych platform. - Płatność za lekcję jeśli kursant nie pojawi się na zajęciach nie uprzedzając o tym. Minusy: - śmieciówka. Umowa o dzieło. - no jeśli śmieciówka to jak idziesz na urlop czy chorujesz to nie zarabiasz - na Święta trzeba było brać urlop bo pracuje się głównie z UK więc oni wolnego nie mają. - jeśli ktoś uprzedzi o odwołaniu zajęć to masz lukę = nie zarabiasz - jeśli jest awaria Skype jakaś większa to i tak trzeba siedzieć przed kompem i czekać aż naprawią, raz spędziłem tak cały dzień (bezpłatny) w stanie gotowości Ogólnie tak: jeśli komuś nie przeszkadza praca w domu, niewidzenie znajomych, brak osób w pracy z którymi to i owo można omówić czy wspólnie wypić kawę na przerwie, brak możliwości podejścia do kursanta wytłumaczenia czegoś, napisanie na tablicy, fakt, że tak naprawdę się go nie widzi to super - praca jest dla Ciebie. Warto mieć jednak dodatkowe źródło dochodu zwłaszcza, że w Polsce mamy dużo świąt, długich weekendów itp. kiedy albo samemu chce się wziąć urlop albo kursanci zawieszą kurs. Ja lipcu i grudniu miałem problem z dojściem do 1000 złotych netto mimo wyrażenia gotowości do pracy po 7 godzin dziennie. Stawki nie są złe, nie będę o nich mówił żeby nie stawiać szkoły w kłopotliwej sytuacji ale dla mnie godzinówka była dobra. Mimo to przydałaby się jakaś podstawa, absolutne minimum.

Zostaw opinię o edoo.pl - Szkoła Językowa Online - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie edoo.pl - Szkoła Językowa Online