Alior

Opinie o Alior

Pracowałam w Alior dość długo i misze ostrzec Was przed tym Oddziałem. Dyrektorka jest leniwa, niedouczona, nadurzywa władzy. Wykorzystuje pracowników. Robi błache szkolenia w naliczbowych godzinach za które oczywiście nie płaci ani ich nie zwraca. Nie zwraca uwagi na kodeks pracy. Tydzień pracu u niej wynosi średnio 50 godzin a nie 40. Nie żałuje że odeszłam, żal mi tylko koleżanek które zostały.

Zostaw opinię o Alior - Mińsk Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alior