FAMEKS Jerzy Franek

Dzięgielów

Opinie o FAMEKS Jerzy Franek

zxcv

Kilka lat temu krótko pracowałem w cieszyńskim zakładzie FAMEKS Jerzy Franek. Nie polecam nikomu, a zwłaszcza osobom niepełnosprawnym z problemami z refleksem pracy w tej firmie "Kogucik". Szef ma za nic pracowników (pomimo tego, że zatrudnia osoby niepełnosprawne), zajob większy niż w niejednym "normalnym" zakładzie, tzn. bez dotacji z PFRON i statusu zakładu pracy chronionej, nerwowa atmosfera. Kto może, ten stamtąd odchodzi.

Zostaw opinię o FAMEKS Jerzy Franek - Dzięgielów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAMEKS Jerzy Franek