P.H.U. AKSER

Świdnica

Opinie o P.H.U. AKSER

apx123

Konkretna firma robiąca dobrą robotę, jednak przed rozpoczęciem pracy warto z szefem ustalić czy 10 zł na godzine to stawka brutto czy netto:) żeby nie było niemiłych niespodzianek przy wypłacie (przy umowie o dzieło odlicza 18 procent podatku więc realna stawka na rękę wychodzi 8,20) Na umowe o pracę nie ma co liczyć. Co najwyżej umowa zlecenie. Zarobki mierne i nieprzewidywalne. Praca dla pasjonatów budowlanki chcących podszkolić się w zawodzie kafelkarz/regipsiarz i przy okazji zarobić około 1200 za miesiąc;).

Zostaw opinię o P.H.U. AKSER - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. AKSER