bolek

Olsztyn

Opinie o bolek

Pracowałem w Chłodni Olsztyn, którą też zarządzają Panowie [usunięte przez moderatora] tatuś i synalek.Tak obłudnych ludzi to w swoim życiu nie spotkałem .W oczy to tak ci słodzą. że na pierwszy rzut oka myślisz że pana Boga złapałeś za kolana a dopiero później wychodzi cały ich fałsz na wierzch.Najpepiej to lubią donosicieli natomiast jeżeli ktoś chce się wykazać tylko pracą to ma małe szanse.Co dotyczy higieny pracy to jak na chłodnie może być.Proponuje aby omijać Chłodnie Olsztyn dużym łukiem bo stawka na godzinę brutto to 5,57 taka była jak pracowałem a w sezonie to praca po 10 godz. dziennie. Jeśli ktoś jest lizusem to jest to dla niego wymarzona praca.

Zostaw opinię o bolek - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bolek