Biuro Plus "AS OFFICE"

Będzin

Opinie o Biuro Plus "AS OFFICE"

Patryk

Witam, Poszukuje kontaktu do p.Andrzeja..Bardzo prosze o jakis adres email.. cokolwiek. Pozdrawiam

dfgh

hej hej wam przede wszyskim @Monter uwazam ze taka osba powinna miec odpowiednie dosiwadczenie w pracy z ludzmi przeciez wlasnie on musi byc fachowcem profesjonialista skoro bedzie doradzc innych ludziom no i poninien tez byc raczej wiarygodny prawda? :)

heyka

Kolego, Pandy to przeżytek. Chyba bardzo dawno nie pracowałeś tam, bo ja widzę nowe auta, fajne.

er
@heyka 09.11.2015 08:52

Nowe, fajne auta. A podstawa, też nowa, fajna?

Ja

Umowa zlecenie 1300 zlotych podstawy stara rozpadajaca sie Panda marki Fiat. Polecam poszukac czegos konkretniejszego chyba, ze musisz od zaraz cos zlapac. Ja osobiscie nie polecam

admin_z_innej_firmy

Informatycy nie pracuja w serwerowniach :) Serwerownia to powinno byc osobne pomieszczenie.

Sarko

Ja też polecam szkolenie z Go Workiem.Są solidni i łatwo znajduje się pracę.Teraz zresztą nie ma bezrobocia a te 5% zawsze będzie bo to stała tzw leniwa. Zresztą nikt nikogo nie zmusza siedzieć w jednym miejscu trzeba szukać nowych wyzwań. A jak się jest pewnym siebie to trzeba zakładać firmę.teraz są fajne ulgi na ZUS i to się też opłaca.pamiętacie co kazek obiecał? zrobił ten projekt,charuje jak wół i ma.

szopka

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNKÓW

były PH

i znów rekrutacja - to już 4 PH na Dąbrowie i 4 na Jaworznie - szerokim łukiem

Były PH

w tym roku było już trzech mandżerów, i 12 przedstawicieli na 4 regiony sprzedazy ,,,, i potwierdzam zarządzanie poprzez krzyki .... sprzedaż leci na łeb i szyję ... i .... najwięszym hitem sezonu 2014 był zakpup do sprzedaży kubków EURO 2012 - poprostu strzał w lukę rynkową,,, gdyby nie piniądze z PFRON to po firmie

someone

Pracowalem jakis czas temu w BP AS, nie polecam nikomu, chyba ze chce popracowac pare miesiecy szukajac jednoczesnie innej pracy, kasa marna jak cholera, szefowa ktora wydziera sie na pracownikow. Przedstawiciele, na premie w tej firmie nie liczcie, jak juz dostaniecie to grosze ktorych premia bym nie nazwal. Ciagla rotacja o czyms swiadczy...

Ahim

Dajcie sobie spokoj... auto stara zedezolowana Panda. Jeszcze auto ktore dostalem totalny syf i smrod w srodku. Kasa marniutka... pracowalem tam 3 tygodnie zeby zapelnic pusty czas do objecia stanowiska w innej firmie. I kazdemu tak polecam. W ofercie pracy pisza ze szkolenia sa... pfffffff smiech na sali. Ciekawe kto tam ma szkolic, bo takiej osoby tam nie spotkalem. Praca na takich warunkach dobra na start zeby sie obyc z fachem przedstawiciela, doswiadczonym proponuje poszukac gdzies indziej. Pozdrowionia dla Biuroplus Katowice

Obecnie ja jestem tu informatykiem i nikt mi nie każe pracować w serwerowi. Bo zimno i hałas? Mogę siedzieć w innym pokoju, to tylko kwestia dogadania. Poprzedniego informatyka nie widziałem, więc nie mogę się odnieść do stanu jego wykończenia ale mnie nikt nie zastrasza wyrzuceniem za L4.

adm

Jesli ktokolwiek bedzie tam chcial pracowac z informatykow to niech uwaza,praca wbrew przepisow bhp bo w serwerowni, nie dosc ze halas szkodliwy dla sluchu to temperatura ponizej 20stC. Oczekiwania kosmiczne, a czepia sie drobnych szczegolow, widac bylo jak biedak byl wykonczony zdrowotnie,a potem zastraszany ze jak wezmie L4 to wyleci......Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!

Piotr
@adm 20.04.2014 12:43

A ile chcesz mieć stopni w serwerowni?? Ubierz się ciepło i tyle, taki z Ciebie informatyk i admin a nie jesteś świadomy że w serwerowni ma być zachowana właśnie niska temperatura? tym bardziej Twoje uwagi o L4 są niewiarygodne.

Janek

Co ja widzę, już za pisanie prawdy sądem straszą.

nick
@Janek 19.04.2014 16:09
Co ja widzę, już za pisanie prawdy sądem straszą.

mirjam już nie będzie straszyć. Od dłuższego czasu chodzi z podkulonym ogonem.

?

Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają przedstawiciele wolnych zawodów, m.in. lekarze, weterynarze. Coraz częściej też pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny nie są jednak bezkarne. opinii o byłych pracodawcach. Niejednokrotnie ich niezadowoleni klienci lub pracownicy nie skąpią komentarzy, które odbiegają od rzeczywistości. art. 216 § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Państwo nie mają świadomości co piszą ale zapewniam że sprawą zajmują się już odpowiednie organy ścigania.

trwet

hehe...to jest włąśnie ten nowo otwarty kompleks handlowy jeden z najbardziej szanujących pracowników z wyspecjalizowaną kadrą poGRUP(a)owaną ;D

cde

Tak,dokładnie tak!

PIP to chyba sobie zapomniał,albo sprawdza powierzchniowo w stylu okey wszystko się zgadza następny

katolik

ta firma to jest czysty wyzysk najnizsza krajowa.

aaa

pracodawca karze pracownikowi do psychiatry isc bo pracownik 2 grupy nie ma.co to ma być!!!!! 1200 na pysk!!!!! jak jałmużna !!!!! wstyd!!!! mobing!!!!! wykorzystywanie inwalidów bezkarne!!!!!!

byłypracownik

Wiem chyba kto to ta(usunięte przez administratora) myślę że wszyscy ją dobrze znamy. Jeszcze taka malutka odpowiedź w stosunku do wcześniej wymienionej (usunięte przez administratora)Jak każdy widzi ci ludzie sami uciekają i jakoś kazdy z nich zarabia godziwe pieniądze i także jest dobrze traktowany. Aha i jeszcze jedno "biznesmen-em" czy my coś o p(usunięte przez administratora) nie wiemy ? wydawało mi się że na kobiety biznesu mówi się bizneswomen ;) Pozdrawiam

aa

Umie zarządzać kadrami ? Kazdy umie wziąść kase z PFRON-u i zacierać ręce. Nie udaczni handlowcy? zero marży ? Nie udaczna to jest ta opinia wśród kilkudzięsiąt które są tutaj wystawione. Tutaj nie tylko mowa o handlowcach! Ale przede wszystkim godności do drugiego człowieka. (usunięte przez administratora)

halina

Pani Alicja, to mądra kobieta.Wie jak zarządzać kadrami.Pełen szacun.Przeciwko Pani Alicji piszą tylko lenie i nieudacznicy życiowi.Każdy myśli,że może być handlowcem a nie daje rady zrobić nawet 12 wizyt handlowych.Jak robi ofertę to bez marży a chce zarabiać. Pani Alicja pomogła wielu osobom a , że ma w górach pensjonat to tylko świadczy o tym , że potrafi być dobrym biznesmenem.Jak się komuś nie podoba to zawsze może założyć swoją firmę i pokazać co potrafi. Ciao

aaa

(usunięte przez administratora) Bezwartościowe jest to w jaki sposób traktujecie ludzi ze swoją rodzinką,rozpieściła cie babcia i udajesz wielką panią. Kiedyś i to się skończy wtedy zobaczymy jak szybko uszy oklapną. Jak możesz sie wypowiadac tutaj jeżeli traktujecie ludzi jak swoją własność czy murzynów. Pani Alicjo jeszcze taka mała podpowiedź jak Pani to mocno podkreśla jest Pani osobą wierzącą. Jak biblia mówi "bogaty winien dzielić się z biednymi" nijak się ma do tego co się dzieje u Pani w firmie. Ludzie pracują i starają się jak mogą a Pani potrafi powiedzieć że "to się zatrudni kogoś innego" właśnie tym pogardza Pani człowiekiem i jego godnością. Jego staraniami i ciężką prace. Pracodawca nie powinien być tylko jak kat... ale jako przyjaciel jako osoba która wychodzi do ludzi i traktuje osoby pracujące z godnością. Proszę wsiąść w auto i pojechać chociaż do 5 klientów wtedy Pani zobaczy jak to jest pozyskiwać klienta,a najgorszym jest to by go utrzymać. I mówić "bajki" bo klient oczekuję już towaru...a go nie ma. Do tego klienci sami załważają jaka jest rotacja w firmie , co i sami sobie w wielu przypadkach dopowiadają. Te wpisy czy też komentarze nie kierujemy tylko do osób które poszukują pracy,ale także o zrozumienie szacunku do drugiego człowieka który jest w systemie pracy "pod" Panią ale jako człowiek jest taki sam albo nawet i dużo bardziej wartościowszy. Apeluje o szacunek do moich koleżanek i kolegów którzy pracują nie tylko dla siebie/na siebie... ale na pracodawce którym jest właśnie Pani. Jeżeli chce Pani żeby ta firma "urosła" to więcej serca dla ludzi,a nie zaglądania w swój portfel i życie. Dziękuje Pozdrawiam

a

Jak widzimy prawda zabolała i wspomnianą osobę oraz warunki które są w firmie. Zresztą proszę wejść na podwórze firmy i rozejrzeć się więc będziecie mieć obraz.

Angelika Wajgelt

Witam serdecznie wszystkich , zastanawiam się nad waszymi wypowiedziami i uważam że są bezwartościowe bo nikt nie ma odwagi PODPISAĆ się pod swoimi wpisami. Jeżeli wypowiadam się na jakiś temat to mam odwagę cywilną podpisać się pod swoim zdaniem. Każdy ma prawo do własnej opinii :) ale nie każdy ma odwagę ją widocznie wyrazić jawnie. Obrażanie innych anonimowo świadczy o bardzo niskiej samoocenie i o niedowartościowaniu danej osoby. Pozdrawiam

sandy

Obowiązki pracownika w tej firmie to wszystko od mycia hali, obsługa klienta, mycie okien na hali i u szefowej w domu, mycie kibelka, sadzenie kwiatków szefowej, wyrywanie chwastów i wiele różnych rzeczy. Zapraszamy najlepiej z odpowiednią grupą inwalidzka żeby szefowa jeszcze kasy za pracownika dostała sporo. :)

amanda

Dorobic sie w tej firmie mozesz tylko garba i to duzego bo wisi na nim cala rodzinka uciekajcie jak najdalej bo firma i jej wlasciciele to zaraza (usunięte przez administratora)UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ OD TEJ PSELDO PRACY CHRONIONEJ DLA MURZYNOW.

a najniższą krajową

chyba to oczywiste....

1200zł?

Wesoły

Zgodzę się iż Premia to była tylko słowna, i nikt nie widział dlaczego ma ją tak niską. A każda firma szanująca siebie i pracowników wie że dla przedstawiciela najważniejszym jest premia której nie było w As-ie tak jak się człowiekowi należało. I ubolewam nad tym że tak ludzie są traktowani, a mało tego handlowiec jest gdzieś daleko na marginesie. Dlaczego? ja już dziś znam odpowiedź. Dlatego opisując sytuacje i wszelkie wątpliwości zatrudnienia w AS-ie: Chcesz mieć prace - POLECAM Chcesz spróbować pracy jako PH - POLECAM / NIE POLECAM(towar albo jego brak ) Chcesz zarobić godziwe pieniądze - NIE POLECAM Chcesz godziwie byc nagradzany w formie premii - NIE POLECAM Pozdrawiam Wszystkich ;_)

No skoro narzekałeś na siebie to znaczy, że nie pracowałeś jak trzeba, ja teraz jestem w innej firmie pracuję tak samo i jestem wynagradzany za trudy pracy przyzwoicie nikt się na mnie nie wzbogaca.

Były pracownik również

Zgadzasz się a nic nie zrozumiałeś co pisał przedmówca. Co do premii... ilezrobiłeś tyle pseudo dostałeś. Jak miałem narzekać to tylko na siebie. Pozdrawiam.

Zgadzam się z przedmówcą, to jest dobra szkoła życia, po której żadnej pracy się nikt nie boi bo wszędzie jest lepiej niż tam. A co do zarobków nigdy nie dostaniesz tego co wypracujesz, najniższa krajowa plus pseudo premia.

Wesoły

Pierwszy raz pisze od tylu lat.... Powiem tak jako osoba niegdyś tam pracująca. Pan Andrzej to jedyny filar firmy który podtrzymuje ten "szałas" bo do końca już niestety tego nie da się nazwać biuro-serwisem z przyczyn sukcesywnie dosyłanych kontenerów. Firma ma ogromne możliwości lecz wdrożenie jakichkolwiek nowości, czy też potrzeb klienta są zatrzymywane w tzw. akwarium. Powiem tak zarobki ...hm... no nie przelewa się człowiek później zastanawia się w sklepie czy aby na pewno mogę sobie pozwolić na to czy tam to. Na pewno wiele można się nauczyć, tą wiedzę można wykorzystać na lata...a może i całe życie. Ogólnie nie żałuje że pracowałem właśnie w tzw. Asie, poznałem wiele ciekawych ludzi w pracy jak i w sferze klientów. Przeczytałem wszystkie wypowiedzi, widzę dużą frustrację jest to wynikiem ciągłym brakiem pieniędzy i nie prawidłowością w sferach ciągłych spięć w firmie (chyba wiecie o czym mowa). Nie pisze tego pod publikę czy wylewania żali na internecie, bardziej patrze na to iż mam własne zdanie i pogląd gdzie mogę wyrazić to dla ludzi którzy poszukują pracy. Uważam że żadna praca nie hańbi ...chociaż każdy z nas chciałby zarabiać dobre pieniądze. Dziękuje osobie która mnie wyszkoliła,pokazała drogę do dobrego handlu ale i dobrej,fachowej obsługi klienta. Na ten "sukces" mój osobisty na pewno też mieli wkład pracownicy z którymi miałem przyjemność pracować i doskonalenia swoich umiejętności,ale i bycia człowiekiem i pracy z ludźmi. Trzymam za wszystkich kciuki. Pozdrawiam

vvv

co wy pierniczycie !!! jakie 1300 zł brutto !! płakać się chce jak to czytam, po co pracujecie skoro wam coś nie pasuje !!

xyzxyzxyz

Zgadzam sie z prawdziwą opinią czyli firma do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y. Wiadomo że pracują tam niepełnosprawni z grupą ale coraz częściej to niepełnosprawni psychicznie (kilkoro) To pralnia pieniędzy i dojenie kasy z miasta za ludzi z grupą,bo oni narzekać nie będą, jak przychodzi zdrowy człowiek na PH bo tylko oni mogą reprezentować firmę na zewnątrz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarabiają 1300 brutto i może 20 zł premii FRAJERSTWO nie AS

były PH

potwierdzam!! na prawde szkoda czasu na takie gów**, jest JEDYNA ZALETA pracy tam ...po takim traktowaniu zaczynasz doceniać innych/byłych pracodawców i inne firmy. nikomu nie życze pracy tam...jesli jestes desperatą to idz ale jeśli masz jakikolwiek wybór ..wiej stamtąd !!!

przyjaciel AsA

dokładnie tak tam jest jeżeli jesteś przydupasem szefowej i menago to wtedy masz raj a jezeli za.... jak normalny człowiek to dostajesz jedno wielkie gówno najlepiej by było jakby to wszystko sie rozpadło tylko szkoda tych ludzi tam ! wykorzystujecie ludzi ! JEDNA WIELKA PORAŻKA !

Prawda

Ta opinia napisana jest pewnie przez samego pana Andrzeja K bo w tej firmie nie ma osób które by mogły napisać taką wyszukaną odpowiedź. Pomijając to jaką osobą jest pan Andrzej to ta firma nie jest dobrym przykładem zarobki marne chyba że jesteś lizusem i lubisz się podlizywać szefowej i innym albo potulnie robisz wszystko co ci każą. Poza tym trzeba zapierdalać bez względu na to czy jesteś kobietą mężczyzną masz grupę lub nie. Nie tylko w firmie ale też obok firmy (prace porządkowe,odśnieżanie,węgiel,mycie okien i wszystko co szefowa ci każe) a jak ci się nie podoba praca i płaca to won!!! Przedstawiciel to średnia krajowa 1386 + ewentualne premia zależna od utargu.

ktoś tam

Ile w tej firmie zarabia przedstawiciel handlowy?

Fakturzysta

Wszystko ładnie pięknie. Mnie tam g.... obchodzi pan Andzej K. najbardziej boli mnie fakt że szefowa , która dostaje na każdego pracownika z II grupą dotacje ( ok 1000 zł ) mniej więcej i licząc że takich pracowników jest 20 lub 30 osob to daje nam już 30 tyś zł ! A co do pensji raz pracuje się mnie a dostaje się więcej premi a nie raz można mieć zapierdziel cały miesiąc a dostać jedno wielkie gó.... Jeden wielki burdel na kółkach.

Wiele jest do życzenia, ale nie o to chodzi... załatwianie służbowych spraw na gruncie \'internetu\', a może nawet i załatwianie prywatnych spraw na tym gruncie jest bardzo nieprofesjonalne i nie powinno mieć nigdy miejsca. Jaka to jest opinia która wyraża tylko i wyłącznie urażenie dumy pewnej osoby (mam tu na myśli bpas?) i wyżalenie się ze wszystkich swoich najskrytszych cierpień. Jedyne co pozostaje do przemyślenia to dlaczego w momencie kiedy wszystko jest tak jak powinno, dostaje się ponad normę wynagrodzenie, bonifikaty, jest się chwalonym i ukazywanym za przykład - to forum jest zapomniane? Niekiedy byłbym w stanie uznać że jakaś racja w tym może być, ale... właśnie, ale tylko i wyłącznie w momencie gdyby to było wypowiedziane pod względem ogółu PH, pod względem nie zadowolenia całości, a nie tylko wtedy kiedy boli jedną osobę to za wszystkich wypowiada się: \'jak to w tej firmie jest źle i niedobrze\'. Można bardzo łatwo przekonać się o tym, że może być gorzej, bo są tacy co mają gorzej i nie robią aż tak wielkich problemów... co do osoby Pana Andrzeja, nie komentuję opinii, bo jest wyssana z palca, dużo wiedzy i umiejętności które się posiada, można spokojnie Jemu zawdzięczać i to co mogę już dzisiaj powiedzieć, te umiejętności jestem w stanie na swoją korzyść wykorzystać gdzie tylko będzie można... Tak więc anonimowy atak, a może nie tak do końca anonimowy; niech da trochę do myślenia, bo łatwo jest pisać negatywy, ale sztuką jest napisać rzetelny i obiektywny komentarz, czego naprawdę życzę bpas\'owi w kolejnych rozważaniach...

mimi..

Umowa zlecenie na poczatek w firmach to norma ( sprawdzenie: firmy, pracodawcy a najbardziej siebie samego). Co do pana Andrzeja odpowiedni człowiek na tym stanowisku co widac po wzroście obrotów i marży od momentu jego przyjścia do firmy( wiele mozna sie od niego nauczyc co napewno przyda się w pracy i życiu) Jeśli ma ktos jakieś ALE dlaczego nie mówi o tym oficjalnie Szefowej czy p.Andrzejowi. ŚMIESZNE!!!!

pisanie

Pracuję w tej firmie i uważam, że praca jak każda inna. To była moja decyzja o nawiązaniu stosunku pracy. Jest do wytrzymania. Co do Pana Andrzeja K. dziwi mnie fakt takiego tonu. Ja mam inne zdanie. Fakt wymagający ale konkretny. Mnie pracuje się dobrze. Nigdy nie spotkałem człowieka jako szefa który wyciąga pomocną dłoń w prywatnych sprawach a to uważam jako atut. Więc pisząc złe info na temat firmy i osób prowadzących ją jest ktoś kto źle życzy firmie ale i sobie.

bpas

Jeżeli nie masz noża przy gardle odradzam. Wielkie rzadze i wymagania. Pod dowodztwem "pana" Andrzej-a K. wielkie szkolenia na ktorych wódz stada sie pastwi bo tak to trzeba nazwac wielki mobbing. Premie ? owszem sa do wyrobienia aczkolwiek nie sa odzwierciedleniem waszej ciężkiej pracy,zawsze jest coś zeby nie dostać tyle ile sie wyrabia. ODRADZAM !!!

Beznadzeija!!! Odradzem. Szefowie patrzą tylko na siebie i na to żeby zedrzeć z Ciebie kase. Nie myślcie, ze dostaniecie dobrą kasę bo się przejedziecie. Oni pęknie mówią a z tego NIC NIE MA !!! LIPA NA MAKSA

Nie lubię ASA

Ta firma to porażka mobbing to norma. Zarobki marne.wymagania duże i najlepiej żebyś miał 2 grupę bo szefowa ma kasę.

Nie

Umowa zlecenie przez 3 miesiące, 1000 zł na rękę. Odradzam.

Zostaw opinię o Biuro Plus "AS OFFICE" - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus "AS OFFICE"