Biuro Plus "AS OFFICE"
counter
2 70 57 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Czy Biuro Plus "AS OFFICE" zatrudnia studentów?

Daniel Nowy wpis

Macie powód, że jest tak cicho na forum?

Patryk Nowy wpis

Witam, Poszukuje kontaktu do p.Andrzeja..Bardzo prosze o jakis adres email.. cokolwiek. Pozdrawiam

dfgh Nowy wpis

hej hej wam przede wszyskim @Monter uwazam ze taka osba powinna miec odpowiednie dosiwadczenie w pracy z ludzmi przeciez wlasnie on musi byc fachowcem profesjonialista skoro bedzie doradzc innych ludziom no i poninien tez byc raczej wiarygodny prawda? :)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

heyka

Kolego, Pandy to przeżytek. Chyba bardzo dawno nie pracowałeś tam, bo ja widzę nowe auta, fajne.

er
@heyka

Nowe, fajne auta. A podstawa, też nowa, fajna?

Ja

Umowa zlecenie 1300 zlotych podstawy stara rozpadajaca sie Panda marki Fiat. Polecam poszukac czegos konkretniejszego chyba, ze musisz od zaraz cos zlapac. Ja osobiscie nie polecam

admin_z_innej_firmy

Informatycy nie pracuja w serwerowniach :) Serwerownia to powinno byc osobne pomieszczenie.

Sarko

Ja też polecam szkolenie z Go Workiem.Są solidni i łatwo znajduje się pracę.Teraz zresztą nie ma bezrobocia a te 5% zawsze będzie bo to stała tzw leniwa. Zresztą nikt nikogo nie zmusza siedzieć w jednym miejscu trzeba szukać nowych wyzwań. A jak się jest pewnym siebie to trzeba zakładać firmę.teraz są fajne ulgi na ZUS i to się też opłaca.pamiętacie co kazek obiecał? zrobił ten projekt,charuje jak wół i ma.

szopka

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNKÓW

były PH

i znów rekrutacja - to już 4 PH na Dąbrowie i 4 na Jaworznie - szerokim łukiem

Były PH

w tym roku było już trzech mandżerów, i 12 przedstawicieli na 4 regiony sprzedazy ,,,, i potwierdzam zarządzanie poprzez krzyki .... sprzedaż leci na łeb i szyję ... i .... najwięszym hitem sezonu 2014 był zakpup do sprzedaży kubków EURO 2012 - poprostu strzał w lukę rynkową,,, gdyby nie piniądze z PFRON to po firmie

someone

Pracowalem jakis czas temu w BP AS, nie polecam nikomu, chyba ze chce popracowac pare miesiecy szukajac jednoczesnie innej pracy, kasa marna jak cholera, szefowa ktora wydziera sie na pracownikow. Przedstawiciele, na premie w tej firmie nie liczcie, jak juz dostaniecie to grosze ktorych premia bym nie nazwal. Ciagla rotacja o czyms swiadczy...

Ahim

Dajcie sobie spokoj... auto stara zedezolowana Panda. Jeszcze auto ktore dostalem totalny syf i smrod w srodku. Kasa marniutka... pracowalem tam 3 tygodnie zeby zapelnic pusty czas do objecia stanowiska w innej firmie. I kazdemu tak polecam. W ofercie pracy pisza ze szkolenia sa... pfffffff smiech na sali. Ciekawe kto tam ma szkolic, bo takiej osoby tam nie spotkalem. Praca na takich warunkach dobra na start zeby sie obyc z fachem przedstawiciela, doswiadczonym proponuje poszukac gdzies indziej. Pozdrowionia dla Biuroplus Katowice

TakNie

Obecnie ja jestem tu informatykiem i nikt mi nie każe pracować w serwerowi. Bo zimno i hałas? Mogę siedzieć w innym pokoju, to tylko kwestia dogadania. Poprzedniego informatyka nie widziałem, więc nie mogę się odnieść do stanu jego wykończenia ale mnie nikt nie zastrasza wyrzuceniem za L4.

adm

Jesli ktokolwiek bedzie tam chcial pracowac z informatykow to niech uwaza,praca wbrew przepisow bhp bo w serwerowni, nie dosc ze halas szkodliwy dla sluchu to temperatura ponizej 20stC. Oczekiwania kosmiczne, a czepia sie drobnych szczegolow, widac bylo jak biedak byl wykonczony zdrowotnie,a potem zastraszany ze jak wezmie L4 to wyleci......Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!

Piotr
@adm

A ile chcesz mieć stopni w serwerowni?? Ubierz się ciepło i tyle, taki z Ciebie informatyk i admin a nie jesteś świadomy że w serwerowni ma być zachowana właśnie niska temperatura? tym bardziej Twoje uwagi o L4 są niewiarygodne.

Janek

Co ja widzę, już za pisanie prawdy sądem straszą.

nick
@Janek

mirjam już nie będzie straszyć. Od dłuższego czasu chodzi z podkulonym ogonem.

?

Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają przedstawiciele wolnych zawodów, m.in. lekarze, weterynarze. Coraz częściej też pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny nie są jednak bezkarne. opinii o byłych pracodawcach. Niejednokrotnie ich niezadowoleni klienci lub pracownicy nie skąpią komentarzy, które odbiegają od rzeczywistości. art. 216 § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Państwo nie mają świadomości co piszą ale zapewniam że sprawą zajmują się już odpowiednie organy ścigania.

trwet

hehe...to jest włąśnie ten nowo otwarty kompleks handlowy jeden z najbardziej szanujących pracowników z wyspecjalizowaną kadrą poGRUP(a)owaną ;D

cde

Tak,dokładnie tak!

Tak1Nie

PIP to chyba sobie zapomniał,albo sprawdza powierzchniowo w stylu okey wszystko się zgadza następny

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Plus "AS OFFICE" - Będzin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Biuro Plus "AS OFFICE"