Biuro Plus "AS OFFICE"

Będzin

Biuro Plus "AS OFFICE"

Opinie o Biuro Plus "AS OFFICE"

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Biuro Plus "AS OFFICE". Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Daniel

Macie powód, że jest tak cicho na forum?

Patryk

Witam, Poszukuje kontaktu do p.Andrzeja..Bardzo prosze o jakis adres email.. cokolwiek. Pozdrawiam

dfgh

hej hej wam przede wszyskim @Monter uwazam ze taka osba powinna miec odpowiednie dosiwadczenie w pracy z ludzmi przeciez wlasnie on musi byc fachowcem profesjonialista skoro bedzie doradzc innych ludziom no i poninien tez byc raczej wiarygodny prawda? :)

heyka

Kolego, Pandy to przeżytek. Chyba bardzo dawno nie pracowałeś tam, bo ja widzę nowe auta, fajne.

er
@heyka 09.11.2015 08:52

Nowe, fajne auta. A podstawa, też nowa, fajna?

Ja

Umowa zlecenie 1300 zlotych podstawy stara rozpadajaca sie Panda marki Fiat. Polecam poszukac czegos konkretniejszego chyba, ze musisz od zaraz cos zlapac. Ja osobiscie nie polecam

admin_z_innej_firmy

Informatycy nie pracuja w serwerowniach :) Serwerownia to powinno byc osobne pomieszczenie.

Sarko

Ja też polecam szkolenie z Go Workiem.Są solidni i łatwo znajduje się pracę.Teraz zresztą nie ma bezrobocia a te 5% zawsze będzie bo to stała tzw leniwa. Zresztą nikt nikogo nie zmusza siedzieć w jednym miejscu trzeba szukać nowych wyzwań. A jak się jest pewnym siebie to trzeba zakładać firmę.teraz są fajne ulgi na ZUS i to się też opłaca.pamiętacie co kazek obiecał? zrobił ten projekt,charuje jak wół i ma.

szopka

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNKÓW

były PH

i znów rekrutacja - to już 4 PH na Dąbrowie i 4 na Jaworznie - szerokim łukiem

Były PH

w tym roku było już trzech mandżerów, i 12 przedstawicieli na 4 regiony sprzedazy ,,,, i potwierdzam zarządzanie poprzez krzyki .... sprzedaż leci na łeb i szyję ... i .... najwięszym hitem sezonu 2014 był zakpup do sprzedaży kubków EURO 2012 - poprostu strzał w lukę rynkową,,, gdyby nie piniądze z PFRON to po firmie

someone

Pracowalem jakis czas temu w BP AS, nie polecam nikomu, chyba ze chce popracowac pare miesiecy szukajac jednoczesnie innej pracy, kasa marna jak cholera, szefowa ktora wydziera sie na pracownikow. Przedstawiciele, na premie w tej firmie nie liczcie, jak juz dostaniecie to grosze ktorych premia bym nie nazwal. Ciagla rotacja o czyms swiadczy...

Ahim

Dajcie sobie spokoj... auto stara zedezolowana Panda. Jeszcze auto ktore dostalem totalny syf i smrod w srodku. Kasa marniutka... pracowalem tam 3 tygodnie zeby zapelnic pusty czas do objecia stanowiska w innej firmie. I kazdemu tak polecam. W ofercie pracy pisza ze szkolenia sa... pfffffff smiech na sali. Ciekawe kto tam ma szkolic, bo takiej osoby tam nie spotkalem. Praca na takich warunkach dobra na start zeby sie obyc z fachem przedstawiciela, doswiadczonym proponuje poszukac gdzies indziej. Pozdrowionia dla Biuroplus Katowice

Obecnie ja jestem tu informatykiem i nikt mi nie każe pracować w serwerowi. Bo zimno i hałas? Mogę siedzieć w innym pokoju, to tylko kwestia dogadania. Poprzedniego informatyka nie widziałem, więc nie mogę się odnieść do stanu jego wykończenia ale mnie nikt nie zastrasza wyrzuceniem za L4.

adm

Jesli ktokolwiek bedzie tam chcial pracowac z informatykow to niech uwaza,praca wbrew przepisow bhp bo w serwerowni, nie dosc ze halas szkodliwy dla sluchu to temperatura ponizej 20stC. Oczekiwania kosmiczne, a czepia sie drobnych szczegolow, widac bylo jak biedak byl wykonczony zdrowotnie,a potem zastraszany ze jak wezmie L4 to wyleci......Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!

Piotr
@adm 20.04.2014 12:43

A ile chcesz mieć stopni w serwerowni?? Ubierz się ciepło i tyle, taki z Ciebie informatyk i admin a nie jesteś świadomy że w serwerowni ma być zachowana właśnie niska temperatura? tym bardziej Twoje uwagi o L4 są niewiarygodne.

Janek

Co ja widzę, już za pisanie prawdy sądem straszą.

nick
@Janek 19.04.2014 16:09

mirjam już nie będzie straszyć. Od dłuższego czasu chodzi z podkulonym ogonem.

?

Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Najczęściej ich ofiarą padają przedstawiciele wolnych zawodów, m.in. lekarze, weterynarze. Coraz częściej też pracodawcy, którzy są szkalowani na forach przez byłych pracowników. Tego typu czyny nie są jednak bezkarne. opinii o byłych pracodawcach. Niejednokrotnie ich niezadowoleni klienci lub pracownicy nie skąpią komentarzy, które odbiegają od rzeczywistości. art. 216 § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Państwo nie mają świadomości co piszą ale zapewniam że sprawą zajmują się już odpowiednie organy ścigania.

trwet

hehe...to jest włąśnie ten nowo otwarty kompleks handlowy jeden z najbardziej szanujących pracowników z wyspecjalizowaną kadrą poGRUP(a)owaną ;D

cde

Tak,dokładnie tak!

PIP to chyba sobie zapomniał,albo sprawdza powierzchniowo w stylu okey wszystko się zgadza następny

katolik

ta firma to jest czysty wyzysk najnizsza krajowa.

aaa

pracodawca karze pracownikowi do psychiatry isc bo pracownik 2 grupy nie ma.co to ma być!!!!! 1200 na pysk!!!!! jak jałmużna !!!!! wstyd!!!! mobing!!!!! wykorzystywanie inwalidów bezkarne!!!!!!

byłypracownik

Wiem chyba kto to ta(usunięte przez administratora) myślę że wszyscy ją dobrze znamy. Jeszcze taka malutka odpowiedź w stosunku do wcześniej wymienionej (usunięte przez administratora)Jak każdy widzi ci ludzie sami uciekają i jakoś kazdy z nich zarabia godziwe pieniądze i także jest dobrze traktowany. Aha i jeszcze jedno "biznesmen-em" czy my coś o p(usunięte przez administratora) nie wiemy ? wydawało mi się że na kobiety biznesu mówi się bizneswomen ;) Pozdrawiam

aa

Umie zarządzać kadrami ? Kazdy umie wziąść kase z PFRON-u i zacierać ręce. Nie udaczni handlowcy? zero marży ? Nie udaczna to jest ta opinia wśród kilkudzięsiąt które są tutaj wystawione. Tutaj nie tylko mowa o handlowcach! Ale przede wszystkim godności do drugiego człowieka. (usunięte przez administratora)

halina

Pani Alicja, to mądra kobieta.Wie jak zarządzać kadrami.Pełen szacun.Przeciwko Pani Alicji piszą tylko lenie i nieudacznicy życiowi.Każdy myśli,że może być handlowcem a nie daje rady zrobić nawet 12 wizyt handlowych.Jak robi ofertę to bez marży a chce zarabiać. Pani Alicja pomogła wielu osobom a , że ma w górach pensjonat to tylko świadczy o tym , że potrafi być dobrym biznesmenem.Jak się komuś nie podoba to zawsze może założyć swoją firmę i pokazać co potrafi. Ciao

aaa

(usunięte przez administratora) Bezwartościowe jest to w jaki sposób traktujecie ludzi ze swoją rodzinką,rozpieściła cie babcia i udajesz wielką panią. Kiedyś i to się skończy wtedy zobaczymy jak szybko uszy oklapną. Jak możesz sie wypowiadac tutaj jeżeli traktujecie ludzi jak swoją własność czy murzynów. Pani Alicjo jeszcze taka mała podpowiedź jak Pani to mocno podkreśla jest Pani osobą wierzącą. Jak biblia mówi "bogaty winien dzielić się z biednymi" nijak się ma do tego co się dzieje u Pani w firmie. Ludzie pracują i starają się jak mogą a Pani potrafi powiedzieć że "to się zatrudni kogoś innego" właśnie tym pogardza Pani człowiekiem i jego godnością. Jego staraniami i ciężką prace. Pracodawca nie powinien być tylko jak kat... ale jako przyjaciel jako osoba która wychodzi do ludzi i traktuje osoby pracujące z godnością. Proszę wsiąść w auto i pojechać chociaż do 5 klientów wtedy Pani zobaczy jak to jest pozyskiwać klienta,a najgorszym jest to by go utrzymać. I mówić "bajki" bo klient oczekuję już towaru...a go nie ma. Do tego klienci sami załważają jaka jest rotacja w firmie , co i sami sobie w wielu przypadkach dopowiadają. Te wpisy czy też komentarze nie kierujemy tylko do osób które poszukują pracy,ale także o zrozumienie szacunku do drugiego człowieka który jest w systemie pracy "pod" Panią ale jako człowiek jest taki sam albo nawet i dużo bardziej wartościowszy. Apeluje o szacunek do moich koleżanek i kolegów którzy pracują nie tylko dla siebie/na siebie... ale na pracodawce którym jest właśnie Pani. Jeżeli chce Pani żeby ta firma "urosła" to więcej serca dla ludzi,a nie zaglądania w swój portfel i życie. Dziękuje Pozdrawiam

a

Jak widzimy prawda zabolała i wspomnianą osobę oraz warunki które są w firmie. Zresztą proszę wejść na podwórze firmy i rozejrzeć się więc będziecie mieć obraz.

Angelika Wajgelt

Witam serdecznie wszystkich , zastanawiam się nad waszymi wypowiedziami i uważam że są bezwartościowe bo nikt nie ma odwagi PODPISAĆ się pod swoimi wpisami. Jeżeli wypowiadam się na jakiś temat to mam odwagę cywilną podpisać się pod swoim zdaniem. Każdy ma prawo do własnej opinii :) ale nie każdy ma odwagę ją widocznie wyrazić jawnie. Obrażanie innych anonimowo świadczy o bardzo niskiej samoocenie i o niedowartościowaniu danej osoby. Pozdrawiam

sandy

Obowiązki pracownika w tej firmie to wszystko od mycia hali, obsługa klienta, mycie okien na hali i u szefowej w domu, mycie kibelka, sadzenie kwiatków szefowej, wyrywanie chwastów i wiele różnych rzeczy. Zapraszamy najlepiej z odpowiednią grupą inwalidzka żeby szefowa jeszcze kasy za pracownika dostała sporo. :)

amanda

Dorobic sie w tej firmie mozesz tylko garba i to duzego bo wisi na nim cala rodzinka uciekajcie jak najdalej bo firma i jej wlasciciele to zaraza (usunięte przez administratora)UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ OD TEJ PSELDO PRACY CHRONIONEJ DLA MURZYNOW.

Zostaw opinię o Biuro Plus "AS OFFICE" - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus "AS OFFICE"