bruegmann

Włocławek

Opinie o bruegmann

harry

rzotkiewka, wiesz jak na włocławek to nawet to 1600 złotych to już jest jakiś dobry zarobek, zwłaszcza, że mamy na mysli najniższy szczebel, brak doświadczenia i nie wliczamy w to premii. Jak ktoś się przykłada do pracy to 2000 powinien zarobić. Pozdrawiam.

rzotkiewa

FIRMA NIEMIECKA (Arbeitslager) Z POLSKIMI ZAROBKAMI DLA PLANKTONU 1400ZŁ - 1600ZŁ .PATOLOGIA CHAMSTWO I WYZYSK,TOTALNE NIEWOLNICTWO.

operator

Z roku na rok coraz gorzej, od kilku lat brak podwyżek,w sezonie letnim można zapomnieć o 2 tygodniowym wypoczynku,szefostwo nie liczy w ogóle nie rzadko większość spraw załatwiając krzykiem z pracownikiem. Jeśli chodzi o zarobki to zakład legenda i w cale nie jest tak pięknie jak to kiedyś się mówiło.

Nie polecam tej pracy.Praca w w dużym zapyleniu,hałas,umowa-zlecenie,system czterobrygadowy,stawka 8,50 to max,praca sezonowa od wiosny do jesieni.

Firma niemiecka z polskimi zarobkami.

Zostaw opinię o bruegmann - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bruegmann