Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie

Chełm

Opinie o Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie

aaaaaa

centrala wie ale ma to w d..pie, mysłisz źe to jeden oddział na lubelszczyznie. a nie słyszałaś o dyrektorce z jednostki specjalistycznej???

Hiob 12

- odnosząc się co do pkobp w Chełmie na ul.Dreszera - to co tam się dzieje przechodzi jakiekolwiek wyobrażenia - mobbing to standart - a ten koles tzw.dyrektor z lublina to nic innego jak tylko statysta - od dnia gdy on nastał , - w jednym roku było 2 kontrole z PIP-U, zwolniło się bardzo dużo osób nie wspomnę o ilości zwolnień lekarskich - w ostatnim czasie pojawiła się jakaś kobieta która nie wymaga od pracowników tylko ich ujeżdża - a oczywiście Centrala z Lublina nic z tym nie robi - ciekawe czy Warszaw wie co sie dzieje na zaściankach kraju( może warto ich poinformować) - STATYSTO jak nie umiesz zarządzać zasobami ludzkimi to się nie za to nie bierz - a wszystko wskazuje na to że nie potrafisz - mobbingiem nic się nie zdziała statysto - szacunek i kulturalne podejście do pracownika daje lepsze efekty , jakbyś nie wiedział - a ta metoda - mobbing , zniszczy wszystko a przede wszystkim oddanych lojalnych i dobrych pracowników , za marne pensje - obywatele piszcie co tam się dzieje , bo trzeba pomóc tym pracownikom - a kierownictwo które stosuje mobbing powinno za to odpowiedzieć personalnie

Mieliście styczność z firmą Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank PKO BP S.A. I Oddział w Chełmie