CZAKI THERMO-PRODUCT

Raszyn

Opinie o CZAKI THERMO-PRODUCT

Karolina

@As mógłbyś rozwinąć swoją myśl i przy okazji opowiedzieć coś więcej na temat aktualnej sytuacji w firmie CZAKI THERMO-PRODUCT i warunków współpracy z tym pracodawcą? W jaki sposób firma dba o rozwój swoich pracowników?

As

No jeśli chodzi akurat o raszyn to co tu dużo mówić, jest tak jak musi być z tego co mi wiadomo, więc chyba wszystko jest na swoim miiejscu, sprawa ma się dobrze i szelenie rozwojowo, nie ma na co narzekać chyba

Zostaw opinię o CZAKI THERMO-PRODUCT - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZAKI THERMO-PRODUCT