M-Sport Poland Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o M-Sport Poland Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Sport Poland Sp. z o.o.

snake

Czy Ktoś Wie jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy??

Babajko

"Pracowałem" tam tylko 1 dzień. Po rozmowie kwalifikacyjnej otzrymałem zaproszenie na 2 dni próbne, gdzie dowiedziałbym więcej o pracy i oni mogliby zobaczyć na ile moja kandydatura im podchodzi. Nazwa stanowiska była "Specjalista d.s. zaopatrzenia magazynu". Przyszedłem rano przed rozpoczęciem dnia roboczego, otrzymałem kombinezon i pomagałem, cały dzień, jednemu z panów-magazynierów prowadzić inwentaryzacje. Żadnego szkołenia BHP, żadnych informacji o moich obowiązkach nie otrzymałem. Pomóc polegała na przemieszczeniu zużytych części samochodowych na śmietnik i z jednego magazynu do innego. W toku pracy też nic nie dowiedziałem o tym, czym będę musiał zajmować. Na końcu dnia właściciel zaprosił mnie do biura i powiedział, że moja kandydatura im nie podchodzi. Pieniędzy nie otrzymałem, wiedzy i umiejętności też. Mam takie wrażenie, iż był im potrzebny nieodpłatny pracownik fizyczny na czas trwania inwentaryzacji. P.S. Przepraszam za błędy językowe, polski nie jest moim językiem ojczystym.

admin

Wiecie czy firma M-Sport Poland Sp. z o.o. organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o M-Sport Poland Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Sport Poland Sp. z o.o.