Lanoro

Opinie o Lanoro

rado

a czy to jest tak rzadko spotykana sytuacja @yhy ?

trid

pracuję w lanoro i wiem jedno!! jak się chce pracować to się zarabia. Ciągle słyszę od osób które już nie pracują że to było źle lub inne nieistotne rzeczy. Jak zapytam ile sprzedawała ona a ile najlepsza w sklepie to juz wiem dlaczego tam nie pracuje. Po prostu nikt za leniuchy nie chce pracować!

CELINA

świeta racja ta Firma TO [usunięte przez moderatora] ! Osoby które pracują w biurze dobrze wiedza ,że są wykorzystywane [usunięte przez moderatora] ale o wykorzystywaniu w tej firmie głośno sie nie mówi naj lepiej gdybyśmy spały w salonach i wstawały o 8 rano być podłogę. Dziewczyny na Lanoro świat się nie kończy.

anonimka1

mbk - 2010-11-23 22:44:01 to ciekawe ile ty zarobisz bo to prawda ze daja grosze i nadodtek co chwile inne pomysły co do organizacji handlu w sklepie-szok Jedyne co mi na dobre tam wyszło to kilka kg mniej{hahaha}...Ale tak poważnie, to nie polecam pracy w tej FIRMIE... Niby salon z ekskluzywną bielizną francuską, uważają się za nie wiadomo co, a pracowników mają za nic..to znaczy dziewczyny na sklepach. Na początku obiecują złote góry, mydlą oczy jak jest miło i sympatycznie,a jeśli nie wyrabiasz odpowiedniego progu to wywalają Cię na bruk. A jak robić progi, skoro ta sklepie jest wyścig szczurów? A z drugiej strony mamy pracować wspólnie..bezsens.. Jedno wyklucza drugie... Generalnie firma LANORO z [usunięte przez moderatora] i ze swoimi [usunięte przez moderatora]...bleee... nie jest godna waszej uwagi. Najlepiej jakby podłogi całować po nich,a najbardziej zołzowata jest [usunięte przez moderatora]..Szukajcie czegoś innego. Dobrze wam radze...

mbk

Kasia

Gadasz bzdury. Super firma, mila atmosfera , profesjonalne podejscie , ogolnie jest fajowo. Zamiast psuc innym humor, zabierz sie za robote, [usunięte przez moderatora] . Pozdro dla I....

Jeśli chodzi o pracę w Lanoro to mogę powiedzieć tylko jedno DNO. [usunięte przez moderatora], warunki pracy takie sobie.Jedynie dziewczyny są sympatyczne, ale pracuja tylko 3 miesiace.kazdy dobry, ceniacy sie pracownik nie "robi" tam wiecej niz 3-4 miesiace.I oczywiscie zarobki sa śmieszne.Szefowa obiecuje wory ze zlotem a pod koniec miesiaca niesamowite zaskoczenie. W "ekskluzywnej firmie" zarabia sie troche ponad 1000 zlotych. Żenada!

Zostaw opinię o Lanoro - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lanoro