Intellect s.c.

Limanowa

Opinie o Intellect s.c.

Alan

Pracowałem tam jako programista. Ogólnie nie polecam. Słabe stawki, ciągła presja czasu, atmosfera niesprzyjająca koleżeńskiej pomocy, przestarzałe technologie, wszechobecna propaganda. Programista w całym łańcuch produkcyjnym był na końcu i gdy coś poszło źle zwykle wina spadała na niego:)

marios

@german niedawno poszukiwali programisty PHP, z tego co wiem, praca w godnych warunkach i zapewniają szkolenia

Jerzy

Niestety duzo sie zmienielo w intellect. Kilka lat temu szanowali klientow, dawali wyceny ktore sie nie zmienialy, i odpowiadali na maile. Juz tak dobrze nie ma. Czekam sie wiecej niz tydzien na odpisania maila. Pracownicy juz nie sa dostepni, i jak klientowi sie cos nie podoba, zostaja wyslane gdzie indziej. Dzieki za porownywanie BXM.pl Chetnie z nimi sie skontaktuje. Ale musze powiedziec, porownujac Intellect do Nikon juz nie ma prawidlosci. Bardziej to Polaroid 20 lat temu. Cos dobrego moglo z tego byc, ale widac co zostalo... Nie polecam!

Monika

Oni główne biuro mają w limanowe, ja też wybrałem bxm.pl ze względu że mieszczą się w warszawie. Wybór pomiędzy bxm multimedia a intellect to jak pomiędzy canon a nikon jedni woją nikon a inni canon. Oboje są dobrzy. bxm jest tańszy i robi również projekty dla tych średnich przedsiębiorstw dlatego u nich stworzyłem sklep. I dla bxm administrator oczywiści.

Artur

Żeczywiście fajny projekt dla mnie zrobili zdecydowałem się jednak skorzystać przy drugiej stronie z usług firmy BXM MULTIMEDIA i są lepsi strona jest na 1 pozycji w google a strona stworzona przez intellect jest na 17 podstronie.

Robo

Potwierdzam, progres dobrze widoczny jest w ilości nowych zatrudnionych osób - na przełomie ostatniego roku pojawiło się ok. 12 nowych specjalistów, co znacznie zwiększyło potencjał firmy. Fajne projekty, pozytywna atmosfera, świetnie miejsce do rozwoju i coraz lepsi klienci.

xawer

Wszystko ok, widać duży progres w rozwoju firmy na przełomie kilku ostatnich lat. Firma z przyszłością zamierzam w niej zostać dłużej.

Zostaw opinię o Intellect s.c. - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intellect s.c.