montrakon LTD

Newtownabbey

Opinie o montrakon LTD

Pracowałem na przełomie 2008/2009. Jako spawacz 260 F tydz.Więcej się nie zarobi.Praca była w miarę prosta,dobrze znać trochę język ang. Bardzo duża rotacja pracowników za byle co wywalają bez powodu.Warunki socjalne katastrofa jak dla mnie, zimna woda do mycia, stołówka to jeden wielki brut.I najważniejsze trzeba być szypkim jak współpracownicy albo szypszym najlepiej. Pod koniec 2008 r. Chłopaki dostali tygodniowe wypowiedzenie z mieszkań firmowych.Polecam na krótki okres dla odważnych.

Zostaw opinię o montrakon LTD - Newtownabbey

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie montrakon LTD