Abys inż.Ryszard Łopusiewicz

Opinie o Abys inż.Ryszard Łopusiewicz

Przedsiębiorca

Bardzo przestrzegam przed tą firmą, tak dochodzi się do pieniędzy nie płacąc faktur za wykonane zlecenie. Zastanów się 50 razy zanim przyjmiesz zlecenie od tego Pana.

Ciężko o umowę o pracę, długi czas zwleka dając tylko umowę o dzieło. O pieniądze trzeba walczyć, nawet za należny urlop trzeba się wykłucać. Obcina z wypłaty np. gdy zużyje się za dużo papieru do drukarki co jest absurdem!!

Zostaw opinię o Abys inż.Ryszard Łopusiewicz - Ruda Śląska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abys inż.Ryszard Łopusiewicz