Fotolaboratorium Sonar Digital Expres

Kraków

Opinie o Fotolaboratorium Sonar Digital Expres

krzys

Korzystałem kiedyś z ich usług i nie narzekam, chciałem zobaczyć co tutaj nowego słychać ale widzę, że raczej bez wielkich zmian przynajmniej tutaj, ciekawi mnie czy mają nadal takie spoko ceny, dajcie znac :)

Luna

Dom wariatów, pseudo firma pseudo prezesa i jego syna [usunięte przez moderatora]. Przepisy i prawo pracy są naginane do granic możliwości, ludzie traktowani jak śmieci. Jeden wielki [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Fotolaboratorium Sonar Digital Expres - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fotolaboratorium Sonar Digital Expres