Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane SIGMA

Katowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane SIGMA

zyczliwy

firma dno traktuja pracownika przedmiotowo kierowca zarabia wiecej niz gosc na scianie niewazne ile metrów zrobisz zwolnia cie na zime i radz sobie sam kierownik sieje zamęt swoimi idiotyzmami skłóca ludzi a sam preferuje kapusi to jego ulubieńcy nie polecam

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane SIGMA?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane SIGMA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane SIGMA