Korbudex

Ruda Śląska

Opinie o Korbudex

era

to musisz wiedzieć: jeśli chcesz pracować w firmie w zakresie w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji stalowych , piaskowania i czyszczenia kotłów to dobra praca jest tutaj

Katarzyna

Słowa kojarzące się z Korbudex (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Korbudex: Najbardziej nie podobało mi si

Zostaw opinię o Korbudex - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korbudex