Pagacz i Synowie Sp. z o.o

Toruń

Opinie o Pagacz i Synowie Sp. z o.o

Sądzicie, że firma Pagacz i Synowie Sp. z o.o dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

normal
@admin 31.07.2015 17:36

Nie wiem czy firma Pagacz spełnia oczekiwania pracowników, ale zapewne nie spełnia oczekiwań klientów. Produkty, na które trzeba czekać, nie są realizowane - 0 informacji po tygodniu, 2 czy pół roku. Dzwoni kolega, bo widział reklamę Pagacz w jednej ze strzelnic, pyta jak dojechać - tłumaczę i...zamknięte na 4 spusty. Żadnej informacji podobno. Ale żeby nie być gołosłownym dzwonię i pytam czy można kupić to i owo, a pan bardzo (poważnie) niechętnie odpowiada, że remont mają. Ale...jak? Przecież to podobno całkiem duża firma i żadnego ogłoszenie na www ani na drzwiach sklepu? Do widzenia Pagacz!

Zostaw opinię o Pagacz i Synowie Sp. z o.o - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pagacz i Synowie Sp. z o.o