Sanpro-PTS Sp. z o.o.

Barlinek

Opinie o Sanpro-PTS Sp. z o.o.

nero

Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz jakaś oferta niby była aktualna w firmie - chociaż na portalu nuzle wisi już przeszło 6 miesięcy. W głębi serca się zastanawiam czy cały czas rekrutują na to stanowisko czy po prostu zapomnieli usunąć jej z portalu, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że tyle czasu poszukują pracownika produkcji.

Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja Sanpro-PTS Sp. z o.o. ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Sanpro-PTS Sp. z o.o. - Barlinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanpro-PTS Sp. z o.o.