WHITE DUCKY SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o WHITE DUCKY SP. Z O.O.

Dominika

@Ana, w jakim mieście pracujecie? Macie zagwarantowane zakwaterowanie? Nie widziałam, żadnych nowych ogłoszeń o pracę , czyżby teraz nie prowadzili rekrutacji? Czy wiąże się to z okresem kontraktu, że oferty pojawiają się na pół roku czy kwartał?

Ana

fajny skład i naprawde dobra miejscowa do pracy! w porownaniu do innych firm tego typu - atmosfera jest przyjazna, a projekty ciekawe. polecam.

Majki

Czy w White Ducky w końcu godnie płacą, czy nadal pracuje się u nich charytatywnie?

niejestemrobotem
@Majki 11.01.2017 14:00

Parę miesięcy temu jeszcze charytatywnie. Jak teraz, to niestety Ci nie odpowiem, bo zarabiam już normalniej gdzie indziej.

Mino

No też tak uważam, że agencja jest w porządku, jedna z niewielu jak mówisz, która naprawdę dba o pracowników

Aggy

Jedna z niewielu agencji w Poznaniu z taką ciekawą, wieloszczeblową rekrutacją. Jeżeli chcesz się rozwinąć, rozwiniesz się, jeżeli nie, spędzisz miło czas i poznasz fajnych ludzi. Long story short: to taka idealna pierwsza praca, aby się nie sparzyć i nie przerazić tym, co Cię czeka w przyszłości.

m_arta

Zawsze inspirujący, zawsze w digitalu i zawsze w trendach. Go Ducky!

Adam

Zdecydowanie nie polecam! Wyścig szczurów, wykorzystają i wyplują a Stach to w ogóle jakiś krętacz:( do tego programiści zupełnie nie wiedzą co robią, beznadzieja, nie polecam!

Marek

Jedna z najlepszych agencji reklamowych w Poznaniu. Zgrany, otwarty zespół w którym każda osoba jest wyjątkową indywidualnością. Właściciel firmy inwestuje w swoich pracowników poprzez różnorakie szkolenia i certyfikaty. Polecam gorąco ;)

kaczka

polecam

Wiesz czy w firmie WHITE DUCKY SP. Z O.O. możliwe są podwyżki? Jak szef zapatruje się na dodatkowe premie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o WHITE DUCKY SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WHITE DUCKY SP. Z O.O.