Odlewnia Żeliwa ŚREM S.A.

Śrem

Opinie o Odlewnia Żeliwa ŚREM S.A.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@pracownik 27 lat stazu a co Ty możesz powiedzieć o pracy w Odlewni Żeliwa ŚREM S.A.? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach, a pewnie po tylu przepracowanych latach w firmie masz się czym dzielić. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają aplikację do firmy.

A2

nie jestem robotem, jak na dawnym filmie pGO w reżyserii BGS- role glowne- J. K i JN -tzw kierowniki Ale wesola fabula - idiotyzna w hu.

odlewnik

Witam. Mysle ze ktoś bedzie szczery. Mysle nad przeniesiem sie do Śremu. Zawod odlewnik. 15 lat doswiadczenia w odlewnictwie do chwili obecnej głównie tuleje. Na jakie zarobki moge liczyc w Śremie?

Rekrutacja PGO S.A.
@odlewnik 12.02.2017, 22:31

Witam serdecznie, firma jest otwarta na negocjacje w kwestii wynagrodzenia - wiele zależy od doświadczenia. Proszę o przesłanie CV na adres: katarzyna.sodowska@pgosa.pl. Skontaktuję się z Panem w celu przedstawienia szczegółów. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Sodowska

odlewnik

Kanionek
użytkownik zarejestrowany

@pracownikodlewni a czy Twoje wynagrodzenie za pracę w Odlewnia Żeliwa ŚREM rosło wraz ze stażem pracy? Jestem ciekawy ile tu może docelowo wynosić miesięczna wypłata. Skoro firma się rozwija, to najlepszy moment na aplikację :)

pracownikodlewni

Przyznam, że jestem szczerze zaskoczony takimi negatywnymi opiniami. Pracuję w odlewni od 2015 roku i nie przypomina ona zakładu o którym piszą poprzednicy. Jestem zadowolony ze współpracy, firma się rozwija i widać zmiany na lepsze.

pracownik 27 lat stazu
@pracownikodlewni 14.10.2016, 10:29

za krótko pracujesz

Elp

zawsze może się zgłosić i na rozmowie się spytać ile proponują

to co się dzieje obecnie w Odlewni to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tyczy się tego najbardziej wydział W6 nowa linia , osoby kerujące wydziałem kompletnie nie wiedza co robią , dezorganizacja pracy na mistrzowskim poziomie. wątpię by prezes zdawał sobie z tego sprawę , taki muszą mu makaron nawijać ze brak słów. aaa no i jeszcze się nagradzają za wybitne osiągnięcia buraki!!! a ludzie pracują po 12h i wszystkie weekendy - bo strach o pracę MOBBING!!!

były pracownik

Kiedyś było tam w miarę normalnie, teraz polecam tam pracę tylko dla ludzi bardzo zdesperowanych, ciągły stres i niepewność jutra, pracowników umysłowych jest stanowczo za dużo.

Arko_ko5

to prawda ze maszyny wyrywaja i sprzedaja?czyzby zaklad szedl na dno?

bezmocny

kadra zarządzająca to ludzie którzy o zarządzaniu danym wydziałem nie mają zielonego pojęcia a pana vice prezesa zwanego k.....m robią w durnia aby utrzymać stołki są wstanie powiedzieć wszystko aby zadowolić vice prezesa który powinien porozmawiać z pracownikami na temat zakładu a nie bajek z tysiąca i jednej nocy

@bezmocny 28.05.2015, 20:06

To co się tam dzieje to masakra. Chcesz zostać pracownikiem średniego szczebla pomimo, że masz kwalifikacje nie masz szans jeśli nie masz pleców. Masz plecy awansujesz bez kwalifikacji. Dotyczy się to niemal całej kadry, to jest horror. Ktoś coś wspomniał o stołkach, potwierdzam. Prezes nie bardzo sam wie co się dzieje w zakładzie, ponieważ jego bezpośredni podwałdni robią go jak chcą. Widzą o tym wszyscy, chyba tylko poza nim. Chcesz podwyżkę? Dostaniesz, ale normy. Przez ostatnie 4 lata była aż jedna podwyżka płacy, dokładnie 3% stawki godzinowej, całe 30-50 gr brutto. Kiedy tylko związki zawodowe upominają się o podwyżkę, nagle za każdym razem nagle zaczyna brakować zleceń i nie mają środków... Jeśli zaś faktycznie zmniejszy się popyt na odlewy trwający tydzień czy dwa, zaczynają się zwolnienia. Mobing wszechobecny. Pseudo umysłowych pracowników niedlugo będzie więcej niż produkcyjnych. Książkę można by napisać. Na szczęście już tam nie pracuję.

Anonim13464748

Straszny syf, takie zanieczyszczenie że sobie tego nie wyobrażacie dach mojego auta jest chropowaty !

anonim2

Ile się zarabia w biurach?

kacek

firma jak inne w Śremie,pracują też w soboty i niedz. żeby coś nadgonić a pracownicy cieszą się że jeszcze mają pracę

sfj - 2010-09-01 05:15:19 ta firma jeszcze stoi??? ludzie jak si� dosta� do tego super zak�adu bo tam 2 lata temu pracowa�em i chcia�bym tam robi� znowu. W kadrach mi powiedzieli że jest 200 poda� do pracy

ukk

sfj - 2010-09-01 05:15:19 ta firma jeszcze stoi??? TA Firma to jeden wielki syf przyjmowane są osoby tylko po znajomosciach trzeba miec kogos z rodzinki w kierownictwie [usunięte przez moderatora]

sfj

ta firma jeszcze stoi???

noble

Katastrofa Brak kompetecji wsód kadry zarządzającej a zwłaszcza wsród dyrektorów i prezesów.

Zostaw opinię o Odlewnia Żeliwa ŚREM S.A. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnia Żeliwa ŚREM S.A.