Profil RCG

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Profil RCG

jack
użytkownik zarejestrowany

czy to nie chodzi o to @Fuks że niektórzy chcieliby zarabiać na swoim stanowisku tak jak szef i dlatego jest jakaś zawiść?

xdxd

RCG-zajmuje się oszczędnościami ale tylko szefa

xdxd

debilem jesteś-zobaczymy

galik

Daj sobie spokój z tą firmą-nie warto się angazować.Obietnice-umowy-nadgodziny!!!-jedna ściema.Są lepsze firmy.

xd-xd

Ja podałem kwotę na rynku polskim a nie w tej firmie.Popatrz opinie powyżej to się zorientujesz ile tam zarobisz(miske ryżu)

xd-xd

Co tu się może zmienić-zawsze ta firma będzie żerować na naiwności ludzi.W tej chwili elektryk ma stawkę min.(usunięte przez administratora) złotych netto,a z pomiarami.(usunięte przez administratora).Nie dajcie się nabrać i w pierwszej kolejności umowa o prace.Poczytajcie opinie ludzi co tam robili.

prom

nikomu nie polecam tam pracować. szef to świnia i wykorzystuje ludzi---z początku cacy-cacy a potem wykorzystuje i zwalnia bardzo dobrych fachowców. nie dla wnie polecam tej firmyas ta praca----powinni się nim zająć instytucje państwowe i nie tylko. czas robi swoje.

naruti

potwierdzam wszystko co jest wyżej opisane--szkoda tam pracować. to firma dla naiwnych.

xxd

firma nie warta zachodu--(usunięte przez administratora)--w miesiącu 300 godzin a płaca minimalna.nikomu nie polecam tam pracować.

Zostaw opinię o Profil RCG - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profil RCG