Opinie o Profil RCG w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Profil RCG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Profil RCG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profil RCG w Dąbrowa Górnicza

pracownik Nowy wpis

Firma nie działa od 2014 roku (emerytura}

Jaki jest wkład kierownictwa Profil RCG w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

bolo1 Nowy wpis

ŻADNEGO WKŁADU NIE MA---LICZY SIĘ TYLKO SZEF!!!!

Olga Nowy wpis
@bolo1

Mówisz? A firma to w ogóle jeszcze działa? Bo nie mogę ich w sieci znaleźć, chyba że zmienili nazwę lub lokalizację? wie ktoś?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Profil RCG?

jack

Nie ma możliwości awansu---tam jest kicha,a nie praca.

Martyna

Jakie są relacje między kierownikami a pracownikami?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Profil RCG? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy Profil RCG ma ściśle ustalone godziny pracy?

kolt

Godziny ustalone--tylko ma szef.Pracownik ile się da

Lech

Dlaczego taka cisza panuje na tym forum? Czy jest taka poprawa i nie macie czasu na pisanie?

jack

czy to nie chodzi o to @Fuks że niektórzy chcieliby zarabiać na swoim stanowisku tak jak szef i dlatego jest jakaś zawiść?

xdxd

RCG-zajmuje się oszczędnościami ale tylko szefa

xdxd

debilem jesteś-zobaczymy

galik

Daj sobie spokój z tą firmą-nie warto się angazować.Obietnice-umowy-nadgodziny!!!-jedna ściema.Są lepsze firmy.

xd-xd

Ja podałem kwotę na rynku polskim a nie w tej firmie.Popatrz opinie powyżej to się zorientujesz ile tam zarobisz(miske ryżu)

xd-xd

Co tu się może zmienić-zawsze ta firma będzie żerować na naiwności ludzi.W tej chwili elektryk ma stawkę min.(usunięte przez administratora) złotych netto,a z pomiarami.(usunięte przez administratora).Nie dajcie się nabrać i w pierwszej kolejności umowa o prace.Poczytajcie opinie ludzi co tam robili.

prom

nikomu nie polecam tam pracować. szef to świnia i wykorzystuje ludzi---z początku cacy-cacy a potem wykorzystuje i zwalnia bardzo dobrych fachowców. nie dla wnie polecam tej firmyas ta praca----powinni się nim zająć instytucje państwowe i nie tylko. czas robi swoje.

naruti

potwierdzam wszystko co jest wyżej opisane--szkoda tam pracować. to firma dla naiwnych.

xxd

firma nie warta zachodu--(usunięte przez administratora)--w miesiącu 300 godzin a płaca minimalna.nikomu nie polecam tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Profil RCG - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Profil RCG?

Zobacz opinie na temat firmy Profil RCG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Profil RCG
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.

Profil RCG