Opinie o Qubiqa Sp. z o.o. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Qubiqa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qubiqa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qubiqa Sp. z o.o. w Piła

pornus

Za Jaja było lepiej.... buahaha

Iza

W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze. Może trzeba dobrze pracować i przetrwać ten gorszy?

Jenny Blighe

Pracowalem, w tej firmie dłuższy czas. Jak przychodziłem kilka lat temu było super, mimo tego że zaczynalem na nominalnie gorszym stanowisku niż konńczyłem, zwalniając się z tej firmy. Obecnie jest wprowadzona standaryzacja pracy (która miała by większy sens przy lepszej organizacji produkcja - magazyn -montaż i odwrotnie feedback a także gdyby cały czas była produkcja seryjna...ile miało być strapperów, sidisów, shrink tunelów... montaż gniazdowy, potokowy... Nie w tej firmie... tutaj ciagle jest montaż stacjonarny, bo montuję sie maszynę mając 50% elementów składowych...bo reszta będzie jutro czyt. za tydzień) kładzie się większy nacisk na bhp co jest bardzo dobrym podejściem lecz wg mnie powierzchownym. Mgr bhp ma pretensje ,że spray nie stoi w szafce z chemikaliami ale nie widzi za sobą 15 wieszaków ze świeża farba, która schnąc odparowywuje ksylen, toluen i inne związki chemiczne które wdychają wszyscy na montażu. Totalne pomylenie priorytetów. Po prostu mgr bhp widzi to co chce widzieć, bo na dach malarni już jego wzrok nie sięga. Wg mnie ta firma jest idealna jeśli chcesz się czegoś nauczyć, i za to szczerze dziękuję chłopakom z montażu i spawalni a także obróbki. Zarobki nie są złe ale nie są też jakieś kosmicznie wysokie. Wg mnie najgorsze jest to ze firma jest uzależniona od tego co rzucą Duńczycy... zamiast starać sie stworzyć swój produkt kojarzony z firma Qubiqa Polska "handlowcy" czekają na cud. A te punkty to sobie firma może wsadzić w 4 litery, prawda jest taka ze przez 1/3 miesiaca nie wiesz za jaka stawke pracujesz, i to ludzi strasznie zniechęca ale zarząd ma to gdzieś. A dobrym socjalem i czekolada za bezwypadkowość (sic!) wszystkiego nie nadrobisz... Moja ocena firmy sprzed 5 lat - 5/6 Moja ocena firmy obecnie 3/6 Życzę wszystkim Wesołych Świąt.

pracownik xxx

niech ludzie nie piszą takich głupot, że firma jest super, to chyba jakiś żart. Pracowniku ??? skąd ty się urwałeś ? W firmie zarobki na początku to ok 1800 pln. z możliwością premii która jest uznaniowa. Co do szkolen były szef wysyłał pracowników na różne kursy np spawacza czy na wózki z racji tego że brakowało pracowników, po tym jak sam ich pozwalniał. Jak narazie nie ma jeszcze nowego szefa i nie wiadomo jak podejdzie do tego nowa osoba, raczej nie ma co liczyć bo dunczyki nie chca juz inwestować. Na montażu panuje wieczny chaos i zawsze wszystko na wczoraj zresztą w taki sposób funkcjonuje cała firma. Najbardziej wkurza całkowity brak organizcji pracy, miejsca, takie pojęcie jak logistyka praktycznie tam nie istnieje. jeżeli ktoś lubi pracować w takim bałaganie to polecam. Jeżeli chodzi o warunki socjalne to wszystko jest ok, wypłaty są na czas a pensja jest uczciwie naliczna, 2 razy do roku premia w wyskosci 700 pln netto, na święta i wakacje. Zgadzam się z byłym pracownikiem, firma swoje najlepsze dni ma już dawno za sobą i idzie na dno szybciej niż titanic, na pewno lepiej już nie będzie.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista/-tka ds. sprzedaży w firmie Qubiqa Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

@byly pracownik obrażasz innych na forum, a nie jest to zgodne z regulaminem forum. Radze, abyś zapoznał się z nim. Regulamin znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy moglibyście napisać coś o szkoleniach w firmie? Jak często są organizowane?

byly pracownik

kolega ' pracownik" to ma chyba ostro z glową doczynienia i nierówno pod sufitem. Chyba urwał się z jakieś innej planety i nigdy w qubice nie pracował skoro wypisuje tu takie rzeczy. Ta firma to chlew, zero ładu zero składu- prawdziwy (usunięte przez administratora) To co się wyprawia w tej firmie jest tanie i słabe i są to kur.. kpiny. Po odejściu Janicka ta (usunięte przez administratora) T znowu się pałeta w wkurw... ludzi. Chyba zapomniał gdzie jest jego miejsce. Kolego pracowniku jeżeli masz inne zdanie proponowałbym jak najszybciej udać do lekarza psychiatry bo najwyraźniej masz coś z głową. Nie polecam nikomu tej firmy i cieszę się ze już w niej nie pracuję, zarobki beznadzieja a firma idzie na dno. Pozdrawiam były pracownik ;)

@Pracownik ????mógłbyś nam powiedzieć jak długo pracujesz w Qubiqa Sp. z o.o. i na jakim stanowisku? @Ja czy powiesz coś więcej? Jak oceniasz warunki pracy? Co najbardziej podoba Ci się w firmie? Opowiedz o swoich doświadczeniach związanych z tą firmą.

Pracownik ????

Firma bardzo dobra zarobki zaczynają się od 2400 w zwyż oczywiście chodzi o netto. Wykwalifikowani kadra kierownicza tylko procownicy do (usunięte przez administratora) Kręgosłupem i głową firmy jest pan Tomasz. Warunki pracy wyśmienite. Jeżeli chcecie mieć odlot polecam malarnie tam chłopaki ciągle chodzą uśmiechnięci. Maszyny są wysyłane z 3 tygodniowym wyprzedzeniem i z wielką starannością pakowania. Nic tylko aplikować.

Nie ma na co narzekać. Jest ok.

JaJa

Daj znać jak było na rozmowie.

mietek

A ja panowie pracuje w firmie qubika ale w Danii 15 tys zł na czysto miesiecznie, tygodniowo 37 godzin pracy i luz blus i Relax to jest życie a białe murzyny w Polsce zapierdalaja jeden przez drugiego za 1500 zł zamiast wyjechać i zarobić konkretny pieniądz. Bo np. ten pan co robi tam 5 lat i nic z tego nie ma tylko stres i nerwy jakby popracować z dwa lata za granicą w tej firmie to zarobił by kasy na kilka lat spokojnego życia w Polsce. Z doświadczenia wiem ze po takim stażu w pl prace w dk masz od reki.

kapitan brzuch

Z dnia na dzień w firmie jest coraz gorzej. Rozpaczliwie poszukują spawaczy monterów itp. bo ludzie odchodzą. Premiowanie to parodia możesz pospawać/zmontować/wysłać mnóstwo maszyn ale nie zauważysz CUDZEGO błędu i Duńczyk zabiera premię na kilka miesięcy. I ten tekst: Jak nie będziesz robił nadgodzin to nie jesteś elastyczny i nie będziesz miał premii. Robisz nadgodziny, wyłapujesz błędy innych, jeden z nich przeoczysz i punkt w dół. No idiotyzm. Minęły czasy że "za brama stoi 10 chętnych''. Teraz trzeba dbać o wykwalifikowanego pracownika. Wchodzi rynek pracownika, a zanika rynek pracodawcy, niedługo J. się o tym przekona.

echhh

Ale jednak 5 latach i nadal wytrzymujesz @robol z tymi premiami to też podejrzane no bo jak ktoś dostanie to już, że wazeliniarz a może ktoś naprawdę się stara

robol

Pracuje w tym burdelu od 5 lat, system przyznawania premii w tej firmie to istna paranoja, przyznawane są tym co liżą dupe i wchodzą bez mydła, a nie tym co znaja się na robocie. Kierownictwo nie ma zielonego pojecia o maszynach które produkują, do tego koleś od sprzedazy pan T szkoda nawet gadać. W firmie trzeba robic dużo nadgodzin kto ich nie robi od razu ma uciętą premię, do tego zawsze wszystko na wczoraj, takie pojecie jak organizacja pracy w tym zakładzie nie istnieje. Szkoda ze zarzadzanie firma to dno, sama praca jest ok i zarobki też, Dunczyk chodzi po firmie jak niegdyś gestapo i tylko patrzy zeby komus za coś premie zabrać lub dać naganę. Porażka zeby w Polsce dunol się tak panoszył, wstyd że my polacy sobie na takie coś pozwalamy, gdzie nasza duma narodowa ?

jacuś i agatka

Drogi Kapitanie brzuch, Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią odnośnie prostactwa i chamstwa... p.T.M to chyba nie tylko Duńczykom liże dupsko... On wraz ze swoim małym kompanem kłamczuchem bardzo nieładnie traktują swoich rodaków.. Dobrze, że ktoś pomyślał i założył związki zawodowe, trochę utarto tym nosa złym ludzikom...

kapitan brzuch

Witam, pracuję w tej firmie dłuższy czas. Moje spostrzeżenia odnośnie firmy: -produkcja ok -montaż ok -dział konstrukcji ok, (mimo błędów chętni do pomocy) -HR,sprzedaż,dział zamówień negatywna ocena. Prostactwo i chamstwo p.T.M.(nie mylić z produkowanym rodzajem przenośnika;-))jest żałosne. Koleś ma kompleksy które objawiają się tym ,że wtrąca się w co tylko można.Jest trzymany w firmie, bo owszem może zna się na zamówieniach ale nade wszystko dlatego ponieważ liże dupsko Duńczykom i wykorzystuje wraz z nimi Polaków. Ogółem firma nie najgorsza ale nie wiążę z nią przyszłości.

taki tam

Z tą świeżością to bym nie przesadzał smród i tyle

Pracuje tam już jakiś czas i tyle co mogę powiedzieć to, że nowy szef może być jak na duńczyka bo pracowałem u gorszych, kierownik montażu ok tak jak i kierownik produkcji, ogólnie firma rozwojowa itp ale kierownik sprzedaży to dno totalne, kto choć raz miał z Panem T. styczność wie o czym mówię, brak szacunku do ludzi,gburowatość i zero kultury to tylko czubek góry lodowej

Marekk

witam ze wzgledow osobistych, niezaleznych ode mnie- planuje w przeciagu kilku miesiecy sprowadzic sie do Pily - w zwiazkuz tym mam ogromna prosbe do obecnych lub bylych pracownikow tej firmy o podzielenie sie wiedza dotyczaca rozmowy kwalifikacyjnej, zarobkow oraz ogolnej atmosfery w tej firmie - interesuje mnie dzial konstrukcyjny - za co z gory dziekuje i pozdrawiam

Zmienił się rok temu szef i wprowadził szereg zmian, nie wszystkie są dobre i korzystne, ogólnie zmieniło się wiele, tak źle to jeszcze nie było nidgy, a szkoda bo kiedyś to było miłe miejsce pracy...

tolo

omijaj tą firmę dobrze radzę było znośnie teraz to afryka w europie

kolo
@tolo

Tak kolego masz rację firma stacza się na psy wprowadzili jakieś oceny co miesiąc i robią co chcą ogulnie nie polecam syf i cyrk ...........

Zostaw merytoryczną opinię o Qubiqa Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Qubiqa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qubiqa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qubiqa Sp. z o.o.?

Qubiqa Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Ceramiczna 30
    64-920 Piła