Z.P.U POROLET

Gdynia

Z.P.U POROLET

Opinie o Z.P.U POROLET

Możecie opisać nową sytuację Z.P.U POROLET? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Na poczatku wszystko milo pozniej jakas fikcyjna umowa zlecenie ktorej nie dostalem a na koniec pretensje szefowej i brak pieniedzy.Obluda i chamstwo.

celeb

Sztos? Hahah. Człowieku, praca u pijaka i furiata, i jego wulgarnej nieograniętej konkubiny w organizacyjnym dnie nazywasz sztosem? Chyba tam pracujesz. Porolet to opinie wystawiane samemu sobie i jedna wielka ściema. Odradzam wszelki kontkat.

ja

Powiem tak: kasa wciąż ta sama bez widoków na jakiekolwiek zmiany. Konkretnie to nie powiem kwoty, tylko takie tu cuda są ,że ustalana przy umowie kwota netto jest wyższa od kwoty brutto...

ja

Omijajcie! Nie polecam pod wzgledem pienieznym i atmosfere...jeden wieki chaos, kto pracowal niech potwierdzi...Nieuczciwe umowy

Zostaw opinię o Z.P.U POROLET - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.U POROLET