BT Development Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o BT Development Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BT Development Sp. z o.o.

mefiza

BT Development to firma zajmująca się obsługą sklepu internetowego tksport. Pracowałam tam (na szczęście) bardzo krótko ale zdążyłam poznać cały system tam obowiązujący. Firma zatrudnia pracowników głównie na staż lub umowę zlecenie. Nowy pracownik musi przejść miesiąc "praktyki" (bezpłatnej) po której i tak nie dostaje żadnego papierka, później jeśli zostaje "przyjęty", dostaje wypłatę w granicach 700zł i to wszystko za pracę na pełnym etacie. Firma przyjmuje również pracowników na kilkanaście-kilkadziesiąt dni po czym po prostu im "dziękuje" i oczywiście nie płaci za wykonaną pracę. Szef (który nie posiada chyba ani jednej cechy dobrego przedsiębiorcy) jest bardzo niemiły dla pracowników, bezczelnie się do nich zwraca a usłyszenie jakiejkolwiek pochwały z jego ust jest po prostu niemożliwe. Pan B. jest bezczelny i zarozumiały. Popełnia masę błędów a winę za to zawsze ponoszą pracownicy. Sytuacja jest ciężka do zniesienia. Praca w tej firmie (jakkolwiek by pisali w ofercie pracy) przeważnie polega na monotonnym dodawaniu produktów przez 8 godzin dziennie. Wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie szczerze odradzam!

wacek
@mefiza 29.08.2012 23:39
BT Development to firma zajmująca się obsługą sklepu internetowego tksport. Pracowałam tam (na szczęście) bardzo krótko ale zdą...

witaj Mefiza, mozemy sie jakos skontaktowac w tej sprawie??

Zostaw opinię o BT Development Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BT Development Sp. z o.o.