Gold Finance

Wrocław

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Gold Finance
5 1 6 1

Opinie o Gold Finance

Administrator

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Gold Finance? Podzielcie się tymi informacjami.

Karol

Brak motywacji do pisania na forum?

Joanna

W aż 16 województwach Gold Finance poszukuje osób do pracy w charakterze Doradcy ds. nieruchomości! Możecie podpowiedzieć osobom szukającym informacji jak wygląda praca w firmie na tym stanowisku? Jaka atmosfera panuje w firmie?

vcgbn

można liczyć na szkolenia mówisz @raz. To naprawde super, opcja, szkolenia jednak bardzo rozwijają uważam i można z nich wiele wyciągnać. Podoba mi sie jak firmy inwestują w swoich pracowników. A teraz poszukują partenrów franczyzowych Gold Finance.

Zostaw opinię o Gold Finance - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Finance