Opinie o TU Inter Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TU Inter Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TU Inter Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TU Inter Polska S.A. w Warszawa

Misiek

Praca niby w porządku, ale tylko z pozoru. Pracownicy stanowią tania siłę roboczą, zero szacunku tylko nadgodziny i zarzucanie pracą, często niezwiązaną ze stanowiskiem. Do tego brak jakiegokowliek rozwoju, szkoleń itp. Co zdolniejsi odchodzą stąd gdy tylko się zorientuja w sytuacji. Odradzam pracę w tej firmie.

L***

Bylam jakis czas temu na rozmowie, niestety bardzo malo profesjonalnej. prowadzacy chyba nie bardzo wiedzieli o co chca mnie zapytac, pytania sie powtarzaly bez ladyu i skladu. na koniec po pytaniu o zarobki odpowiedziali, ze ich nie stac, wiec uzgodnilismy, ze sie zastanowie i dam znac. Ku mojemu zaskoczeniu juz gdy mialam dzwonic z odpowiedzia odmowana, dostalam e-mai, ze oni sie na mnie nie decyduja. Chyba cos sie komus pomylilo.

Tomasz

Od dłuższego czasu niewiele osób pisze na forum o warunkach zatrudnienia w TU Inter Polska. Na stronie https://interpolska.pl/kariera/ jest opisany proces rekrutacji i aktualne oferty pracy. Pracodawca szuka menadżera klientów kluczowych, specjalisty do spraw ubezpieczeń, specjalisty do spraw produktu. Czekam na wasze opinie na temat tych rekrutacji. Jeśli będziecie na rozmowie kwalifikacyjnej podzielcie się swoimi odczuciami i doświadczeniami.

Alicja

Informuję Was, że oferta TU Inter Polska obejmuje ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe dla Firm jak i Klientów indywidualnych. Szczególnym odbiorcą ich usług jest branża medyczna, dla której tworzą wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe. W chwili obecnej zatrudniają 150 specjalistów w różnych dziedzinach. Jeżeli chcecie dołączyć do zespołu INTER odpowiedzcie na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne, znajdujące się na ich stronie internetowej: https://interpolska.pl/kariera/ Zdecydujecie się na taki krok? Jestem bardzo ciekawa, co właściwie o tym sądzicie.

obydwa etapy przebiegły bardzo sprawnie i w dość pozytywnych nastrojach

na temat, dotyczące dotychczasowego zatrudnienia

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ratownik medyczny

Przestrzegam kogo kolwiek przed Inter Polska jest to najgorsza ubezpieczalnia zero pomocy jak się coś stanie ! Nie polecam !

Anexy

Oczywiście, że będzie! Ta firma ma taki problem ze znalezieniem pracowników, że nawet tych mało efektownych trzymają :)

Anexy

Alicja

@Misiek nic takiego nie napisałam. Miałam na myśli głównie warunki zatrudnienia, bo to niestety jest kwestia oczywista. Szacunek należy się wszystkim pracownikom. Ja też nie jestem zatrudniona w TU Inter Polska S.A., a jedynie poszukuje informacji o pracodawcy. Co do atmosfery - na nią głównie wpływa nastawienie pracowników do pracy samej w sobie, a ta ma związek z warunkami pracy. Wszystkie kwestie zatrudnienia są ze sobą powiązane.

Alicja

@Skos, dziękujemy za Twoją opinię. A w jakim dziale jesteś zatrudniony? Należy pamiętać, że oferowane warunki pracy, atmosfera jest zależna od obejmowanego stanowiska.

Misiek
@Alicja

Mam rozumieć, że szacunek jest również proporcjonalny do obejmowanego stanowiska? Czyli mam rozumieć, że pracownik biurowy na umowę zlecenie jest gorszy od każdego "wyższego" stanowiska i można nim pomiatac, obrażać, grozić, śmiać się itp? Dziękuję za opinię, dzięki Wam wiem już jakie ogłoszenia o pracę pomijać.

aaaa

potwierdzam zdania poprzednikow-masakra jednym slowem. Wyzysk, umowa zlecenie za grosze, atmosfera fatalna, obgaduja kazdego kto na chwile wyjdzie za drzwi....praca tam to byl koszmar. Omijac z daleka

Pracowałam tam przez ponad pół roku i zdecydowanie odradzam. Zero możliwości jakiejkolwiek podwyżki, non-stop nowa umowa zlecenie, stawka godzinowa wręcz żałosna ( dużo poniżej 12h/brutto!) i ciągły wymóg zostawania nadgodzin, beznadziejna atmosfera. Nazwałabym to pseudo korpo - atmosfera jak w korpo (podkopywanie pracownika na każdym kroku), a zarobki poniżej krajowej. Masakra - omijać z daleka!

bittto

Recepcjonista też musi znać język angielski w tej firmie

admin

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie TU Inter Polska S.A.? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o TU Inter Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TU Inter Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TU Inter Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TU Inter Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TU Inter Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w TU Inter Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TU Inter Polska S.A.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 172
    02-486 Warszawa