OKMAR MAGDALENA IDZIAK

Nowe Miasto Lubawskie

Opinie o OKMAR MAGDALENA IDZIAK

p

A jak sie powołałem na gwarancję to mi sie typ uśmiał i szyderczo zapytał: jaka gwarancja? a kto Panu dał gwarancję?

Ryk

Osobiscie nie polecam sa mili tylko przed zakupem a jak juz zgarna pieniadze udaja ze klienta nie znaja nie uwzgledniaja gwarancji kreca i w niczym nie pomoga a przeciez to ich obowiaxek.

Adam

Nie polecam zwłaszcza p. Marcina Idziaka, na co inne się umawia a co innego robi, niemiły, kiepskie wykonanie, NIE POLECAM, niestety u mnie za późno stoją okna i żąłuję

klient

niemiła niefachowa obsługa zero szacunku dla klienta nie potrafią dobrze doradzić poinformować ani zamontować zakupionego towaru.Jest to według mnie najgorsza firma w nowym mieście lubawskim nikomu nie polecam TOWAR NIE JEST DOBREJ JAKOŚCI.Przypuszczam że nawet będę miał problem z gwarancją bo już mnie o tym poinformowali. SZCZERZE NIE POLECAM

klient ii
@klient 18.09.2014 23:35

jak dlamie miła fachowa obsługa a wykonanie jeszcze lepsze montaz i obrubka na wysokim poziomie

Zostaw opinię o OKMAR MAGDALENA IDZIAK - Nowe Miasto Lubawskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKMAR MAGDALENA IDZIAK