Bioenergia Invest S.A.

Dobre Miasto

Opinie o Bioenergia Invest S.A.

użytkownik zarejestrowany

hmmm

Ale sposób w jaki przejęli spółkę dla wielu okazuje się być oszukańczy ... sprawę podjęła nawet SII. Zarząd Ursus SA uchyla się od informacji szczegółowych w tej sprawię. Radzę poszukać na forach i w internecie opinii na ten temat.

producent peletu

Bioenergia Invest to banda [usunięte przez administratora]. Obiecują gruszki na wierzbie a jak przychodzi do płatności za dostarczony towar to płacą z 3-miesięcznym opóźnieniem. Od niedawna zmienili Zarząd - prawdopodobnie wywalili [usunięte przez administratora] na którego tutaj narzeka większość ludzi ale nic się nie zmieniło. [usunięte przez administratora] narażając wielu producentów na bankructwo. ODRADZAM współpracę z tą firmą. Jak to możliwe że producenci nie mogą podpisać umowy z Elektrownią, a taka banda niewypłacalnych oszustów tak. To tak jak z przetargami na budowy dróg. Gołe firmy je wygrywają i wychodzą szopki. Tak jak tutaj. Czy nikt ich nie sprawdził przed podpisaniem wieloletnich umów?? Czy wreszcie coś w tym kraju się zmieni>???

naiwny

Ostrzegam wszystkich którzy z tą firmą chcą współpracować. Pan [usunięte przez administratora] kłamca i krętacz, płatność natychmiastowa 120 dni po terminie.

Tom.

NIestety miałem wątpliwą przyjemność współpracy z tymi panami. [usunięte przez administratora] i krętacze. Cwaniaki wasrszawiaki. NIe mogę więcej napisać. Szkoda, że w naszym kraju jest jeszcze miejsce dla [usunięte przez administratora].

motyl

Jak dla mnie firma, a wszczególności prezes [usunięte przez administratora], z którym miałem nieprzyjemność się poznać, stanowi mierny trzon firmy. Brak możliwości kontaktu i uciekanie od uiszczenia należnych zobowiązań sprawia wrażenie, iż firma ma poważne problemy finansowe lub też reprezentują ją osoby bez podstawowych kwalifikacji zawodowych.

Zostaw opinię o Bioenergia Invest S.A. - Dobre Miasto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bioenergia Invest S.A.