MEGA DRIVER Ireneusz Pusz Transport Miedzynarodowy

Przemyśl

Opinie o MEGA DRIVER Ireneusz Pusz Transport Miedzynarodowy

mkhgv

a chyba ta firma dośc długo proseprowała @henryk?? Bo kiedyś nawet korzystałam z ich usług, i powiem szczerze byłam nawet zadowolona. Szkoda że zakończyli działalność. A wiecie co konkretnie się stało że zmuszeni zostali do zamknięcia działalności??

wnuczek

nie płacą, gowniane auta i burdel

zwykły wyzyskiwacz

ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowcy proszą sie o swoje pieniądze a jak zapłaci to połowe czyli 1000zł bo płacze że nie ma kasy kierowcy jeżdżą non stop bez prawa wypoczynku w domu odradzam w 1000% auta to złomy!!!!!!!!!!!!!!!!!!odradzam

xxxxxx

zgadzam się z tym a szef niczego sobie

solidna, wypłacalna firma + ludzki szef

Zostaw opinię o MEGA DRIVER Ireneusz Pusz Transport Miedzynarodowy - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGA DRIVER Ireneusz Pusz Transport Miedzynarodowy