NOWAKOWSKI & SZYMAŃSKI SP. Z O.O.

Kraków

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o NOWAKOWSKI & SZYMAŃSKI SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWAKOWSKI & SZYMAŃSKI SP. Z O.O.

anonim

(usunięte przez administratora)

ppp

Jak ktoś pochodzi z Radomia to niestety nigdy nie wyjdzie z "gumioków"- brak słów o tej firmie, jak i chodzi o pracę i usługi.

dexter32

Firma a raczej jej właściciele mają duże aspiracje cóż z tego skoro zachowują jakby byli na dorobku-nie szanują ludzi.Zamiast ustawowego 8 godzinnego dnia pracy zatrudnieni tam ludzie pracują po 11-12 godzin + dwie soboty każdego miesiąca co z tego mają - gównianą pensję plus gównianą motywację pana N... (pan z małej litery bo to mały człowiek). Za przepracowane nadgodziny firma nie płaci absolutnie żadnych dodatkowych pieniędzy, w zamian za to podobno oferuje odbiór dni wolnych w bliżej nie określonym czasie, kiedyś tam. Panowie prowadzicie podobno tyle lat ten biznes a nie macie pojęcia o podstawach ekonomii,szacunku,motywacji, po prostu zapomnieliście wyjść z "gumioków".Firmę szczerze polecam PIP bo skarbówkę już mają na głowie. Nie polecam wczesnego kapitalizmu pana N... dla osób ewentualnie chcących podjąć pracę w tej firmie.

Pracownik

Firma jako system motywacyjny stosuje, uwaga...: Bony srexo na 150 zeta... ZAPŁAĆCIE LUDZIOM ZA NADGODZINY a nie ośmieszajcie się!

Pracownik

To nie zakład pracy, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeśli widzisz to ogłoszenie prawdopodobnie znalazłeś ofertę pracy w sklepie internetowym i masz zamiar aplikować do firmy Nowakowski & Szymański. Nie rób tego,no chyba, że jesteś zdesperowany siedząc na bezrobociu, na pewno nie będziesz mieć lepiej niż w aktualnej pracy. Na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadają o sobie w samych superlatywach. Praca po 8 godzin, tylko jedna sobota, zmianowy system pracy. W rzeczywistości pracujesz w opór. Praca po 12 rodzin, nadgodziny nie płatne, teoretycznie zbierasz je jak znaczki i masz do odbioru, ale zapomnij o tym, urlopu nie dostaniesz. Wiec pracujesz za frajer dla firmy a ona udaje, że Ci płaci. Starym pracownikom być może, ale jako nowy nie masz szans, traktowany jesteś z góry. System motywacyjny to uścisk dłoni prezesa. Praca 2 soboty w miesiącu jak się umyśli, niezgodnie z kodeksem pracy. Pracując w sobotę powinieneś mieć dzień w ciagu tygodnia do odbioru, nie w tej firmie. Praktycznie pracujesz od poniedziałku do czwartku po 7,5 godziny a piątki po 7, sobotę 8-14. Ale jak już pisałem zapomnij, ze wyjdziesz na czas. Biuro nie przystosowane do pracy, nie ma grzejników, grzeje się tam klimatyzacją, efekt? W zimie zimno w teraz gdy idzie wiosna w środku upał - oszczędności Szymańskiego. Krzesła jak do baru a nie do biura, nie podpierają krzyża, brak miejsca na rzeczy osobiste, trzymasz wszystko na biurku. Na stanowisku BOK, zajmujesz się wszystkim, odbierasz telefony, wystawiasz faktury, robisz reklamacje, korekty, zwroty i jeszcze w miedzy czasie obsługujesz zamówienia. Efektem jest to, że musisz siedzieć po godzinach ponieważ na nic nie masz czasu. Chcą 10 osobami obskoczyć sklep który w ciagu dnia ma 1000 zamówień. Firma ma ogromne aspiracje jednak na tym się kończy. Jedyny plus to umowa o prace, ale tylko biuro. Magazyn i serwis siedzi na zleceniach. Zdecydowanie nie polecam nikomu, nawet wrogowi. Koniec końców pracujesz w firmie ENiS Sp. z o.o. Sp.k. NIP:(usunięte przez administratora)i na taką masz umowę.

admin

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie NOWAKOWSKI & SZYMAŃSKI SP. Z O.O..

Zostaw opinię o NOWAKOWSKI & SZYMAŃSKI SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWAKOWSKI & SZYMAŃSKI SP. Z O.O.