"AGRA WOOD POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sosnowiec

Opinie o "AGRA WOOD POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gofer

Byłem kiedyś tylko na rozmowie i zrezygnowałem . praca po 10h od poniedziałku do piątku od 6do 16. Plus wszystkie soboty trzeba chodzić na 6do 14. Co daje Plus minus 260 godzin miesięcznie za 1500zł .Jak dla mnie śmiech , i w ogóle ten cały kierownik to jakiś dziwny koleś . dużo Ukraińców tam pracuje .

Jak wygląda praca w firmie "AGRA WOOD POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , mieliście z nią doświadczenie? Czekamy na informacje odbyłychpracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Zostaw opinię o "AGRA WOOD POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "AGRA WOOD POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ