Przedsiębiorstwo FERM-PASZ

Baboszewo

Opinie o Przedsiębiorstwo FERM-PASZ

Mirek

Firma mało rozwojowa, jedyne co się rozwija w tej Firmie to plotki a wszystko dzięki Pani Sprzątaczce, Ona wie wszystko!!!!Kadra zarządzająca pod psem, nic dziwnego bo znaleźć wykształconych ludzi w Cieszkowie jest niemożliwe a Prezes dobrych pracowników nie szanuje. Atmosfera w pracy marna, wszystko to dzięki pracownikom którzy są podli i zakłamani a ego mają ogromne.....

Czy uważasz, że w Przedsiębiorstwo FERM-PASZ można się rozwijać i zdobywać doświadczenia? Opisz swoje doświadczenia związane z tą firmą.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo FERM-PASZ - Baboszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo FERM-PASZ