Opinie o Jan Rusin Roman Rusin Przedsiębiorstwo Produkcji Pasz Ferm - Pasz sp.j. w Baboszewo

counter
3 6 7 5 1
Dorota Nowy wpis

Jakiś czas temu przeczytałam tutaj opinię, że Ferm - Pasz to nie jest dobra firma dla pracownika, który jest ambitny i chce się rozwijać, ponieważ pracodawca nie oferuje możliwości rozwoju - ciekawa jestem, czy jest to prawda i jak jest obecnie, bo tamta opinia ma już kilka lat. Czy aktualnie można tam liczyć na możliwość rozwoju kariery?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Jan Rusin Roman Rusin Przedsiębiorstwo Produkcji Pasz Ferm - Pasz sp.j.?

batman Nowy wpis

a co powiedza o firmie kierowcy mam chec zlozyc tam Cv ??

Administrator Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo FERM-PASZ? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mirek

Firma mało rozwojowa, jedyne co się rozwija w tej Firmie to plotki a wszystko dzięki Pani Sprzątaczce, Ona wie wszystko!!!!Kadra zarządzająca pod psem, nic dziwnego bo znaleźć wykształconych ludzi w Cieszkowie jest niemożliwe a Prezes dobrych pracowników nie szanuje. Atmosfera w pracy marna, wszystko to dzięki pracownikom którzy są podli i zakłamani a ego mają ogromne.....

kogucik
@Mirek

Na szczęście zakłamane osoby jak ten Mirek już nie pracują w tej firmie i zajmą się lepiej pieczeniem ciastek w Wedlu

Czy uważasz, że w Przedsiębiorstwo FERM-PASZ można się rozwijać i zdobywać doświadczenia? Opisz swoje doświadczenia związane z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Rusin Roman Rusin Przedsiębiorstwo Produkcji Pasz Ferm - Pasz sp.j. - Baboszewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad