ZAMOJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ENERGOZAM SPÓŁKA Z O.O.

Zamość

Opinie o ZAMOJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ENERGOZAM SPÓŁKA Z O.O.

firma po prostu wysysająca do dna , żądają wszystkiego za nic , dowiedziałam się dużo od stałych pracowników pracując przez kilka miesiecy w tej firmie w telemarketingu , Szkoda strzępic jezyk o tym co się tam dzieje , nie polecam no chyba że ktoś chce pracować za darmo to wówczas wszystko ok i kariera zapewniona

Zostaw opinię o ZAMOJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ENERGOZAM SPÓŁKA Z O.O. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAMOJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ENERGOZAM SPÓŁKA Z O.O.