Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny

Sucha Beskidzka

Opinie o Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny

Sandra Borowska

Cześć wszystkim! Jeśli komuś zamarzy rozpoczęcie się pracy to na pewno nie u Pana Witosinskiego ;-) Szkoda nerwów i czasu na tego Pana! Obraża i poniewiera pracownikiem, a gdy już pracownik rozwiąże umowę to proponuję rozwiązanie umowy za porozumieniem stron! Po odmowie podpisania grozi postępowaniem dyscyplinarnym, a za ciężka pracę ponad wymiarowa, bo oczywiście wykorzystuje ludzi wypłaca marne grosze ;-) Panie Witosinski pamiętam jak Pan pytał pracownice o indoktrynizacje ;-) skoro Pan stosujesz metody z czasów Hitlera i myślisz Pan, że ludzie będą na zasadzie ślepych bannerów Pana słuchać to Pan się mylisz! Wszędzie Pan ma złą opinię i raczej już się nie poprawi. ;-) Tym ludziom którzy u Pana &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; za tą śmieszna kasę współczuję... Na szczęście, to pracodawca musi w dzisiejszym świecie musi szukać w Polsce pracownika,a nie na odwrót jak kiedyś. Mam nadzieję że Pana biznes zniknie z powierzchni ziemi razem z tymi Pana lodami nafaszerowanymi chemia. Pozdrawiam czytających! Pamiętajcie nie idziecie tam ten pracodawca nie ma za grosz kultury osobistej i płaci śmieszne pieniądze tylko osoba mało ambitna pójdziemy niego do pracy albo nieletnia bez umowy i ubezpieczenia ;-)

Lon
@Sandra Borowska 23.05.2017 06:16

Sandra, czy mogę się z tobą skontaktować?

Sandra Borowska
@Lon 12.06.2017 16:15
Sandra, czy mogę się z tobą skontaktować?

Hej tu nie ma się co kontaktować tylko do pipu lub sądu pracy zgłosić jeśli tam pracowałeś / las. Pozdrawiam

spoko

AL czy mogę się jakoś z Tobą skontaktować bo włąsnie zostaam zaproszona na rozmowedo tej firmy na stanowisko pracownik ds. sprzedaży ... chce wiedzicec cos wiecej na en temat.

lord

zajebiśta praca

AL
@lord 14.07.2015 18:31
zajebiśta praca

Odradzam wszystkim!!! Właściciel na początku obiecuje złote góry, stali pracownicy potwierdzają że wszystko płaci i nawet więcej niż obiecuje. A w rzeczywistości po kilku dniach zaczyna pracownika poniżać i ośmieszać, w efekcie końcowym rozwiązuje umowę za porozumieniem stron i wypłaca marne grosze, które mają się nijak do początkowych ustaleń. Nie chce wydać świadectwa pracy, robi problemy i straszy że wezwie ochronę, bo nie ma odwagi rozmawiać. Żenada- gorzej być nie może!!! Szkoda mi kolejnych, którzy się nabiorą, bo gość obojętne dla kogo taki jest. Powiedział że nie zależy mu na ludziach.

lki
@AL 27.04.2016 20:59

Pracodawca tyran . Odradzam wszystkim elokwentnym osobą podejmowanie współpracy z tym czlowiekiem . Obiecuje zlote gory a potem pomiata pracownikiem . Moim zdaniem to gosc sie nithego za duo naczytal :P szkoda czasu na takich ludzi sa lepiej platne prace ;)

Zostaw opinię o Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny - Sucha Beskidzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny