SPEC PIOTR KOCZEWSKI

Białystok

Opinie o SPEC PIOTR KOCZEWSKI

kair

także jesli chodzi o branże @tomek to wybrali ciężką

nick

szkoda tracić czas na pracę u tego człowieka. dużo obiecuje mało robi. problem z wypłacalością. potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi że nie odbiera telefonów jak wisi komuś wypłatę

xxx

Widzę że nie tylko ja mam dość tego człowieka i jego krętactw i kłamstw. Zgadzam się z opinią poprzednika jeśli chcecie pracować charytatywnie to polecam tego pracodawcę w zupełności. To że nie dotrzymuje terminów wypłat to nic przy tym że często w ogóle ich nie wypłaca pieniędzy lub trzeba czekać na nie miesiącami!!!! No a jak dzwoni się do niego by się dowiedzieć kiedy będzie kasa to tak jak napisał poprzednik nie odbiera słuchawki. Także polecam tym co lubią charować za darmo.

WASZNE

Ludie trymajte se daleko od tej firmy to klamca i [usunięte przez moderatora]. Biere ludi z Ukraina i ne tolko a poznej ne placi lub treba czekati miesiace na diengi, ne odbera telefonu jak se dwoni.

Zostaw opinię o SPEC PIOTR KOCZEWSKI - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEC PIOTR KOCZEWSKI