Wachelka i Łyczba

Częstochowa

Opinie o Wachelka i Łyczba

git

oczywiście, na praktyki warto się dostać, zwłaszcza, że póżniej na pewno ma się szansę na stałe zatrudnienie. Pewnie trzeba się wykazać, ale to chyba do zrealizowania :)

łukasz

Biuro i trochę w terenie. Ogólnie miło wspominam. Spokojnie, bez gonitwy, cicho, czysto, bez nadgodzin. Pensja ok, zawsze w terminie. Najładniejszy chyba biurowiec w mieście. Szefostwo grzeczne, sympatyczne, pełna kultura. Firma oferuje ciekawe zadania dla ambitnych ludzi. Jeśli masz głowę pełną pomysłów - spróbuj.

były pracownik

nie polecam pierwszy miesiąc płacą a w następnym już nie na budowie totalny chaos brak kadry nie polecam

mmm

totalny bałagan

Zostaw opinię o Wachelka i Łyczba - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wachelka i Łyczba